Preiļu Galvenajā bibliotēkā noslēdzas akcija “Piedalies fotosienas “Es lasu!” veidošanā!”

15.11.2017.

15. novembrī Preiļu Galvenajā bibliotēkā tika sumināti akcijas “Piedalies fotosienas “Es lasu!” veidošanā!” dalībnieki un veidotāji.

Šī akcija ar mērķi popularizēt lasīšanas nozīmi sabiedrībā un veidot bibliotēkas vizuālo tēlu norisinājās no aprīļa līdz jūlija beigām. Ikviens tika aicināts iesūtīt bibliotēkai fotogrāfijas, kurās attēlots lasīšanas process. Fotogrāfijās varēja būt redzams pats akcijas dalībnieks vai arī kāda cita persona. Akcijas laikā no 24 dalībniekiem tika saņemtas 156 fotogrāfijas. Foto sienas veidošanā atsaucīgi iesaistījās iedzīvotāji, reģiona bibliotekāri, kolēģi no Latgales Centrālās bibliotēkas un Kultūras informācijas sistēmu centra. Fotogrāfijās izdevies atainot cilvēku emocijas lasīšanas brīdī un  notvert neparastu rakursus, attēlot visdažādākās lasīšanas vietas un visneparastākos brīžus ar grāmatu.

Izstādes apmeklētājiem līdz 15. oktobrim bija iespēja nobalsot par savu favorītbildi – skatītāju simpātiju balvu ieguva Kristīnes Timofejevas fotogrāfija. Savukārt žūrijas simpātiju balva tika piešķirta Valdim Vasilenokam. Pārsteiguma balvas saņēma visaktīvākās dalībnieces: Silvija Kotāne no Kastīres bibliotēkas bija iesūtījusi 65 fotogrāfijas, Evija Kivriņa – 21 fotogrāfiju , Alda Upeniece no Upmalas bibliotēkas – 11 fotogrāfijas.

Akcijas  “Piedalies fotosienas “Es lasu!” veidošanā!”  izstāde Preiļu Galvenajā bibliotēkā būs aplūkojama līdz decembrim. Paldies ikvienam akcijas dalībniekam par aktivitāti!

Foto: Valdis Vasilenoks

Foto: Kristīne Timofejeva


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.