Pēdējais brīdis pieteikties apbalvojumam par sasniegumiem sportā

27.10.2017.

27. oktobra domes sēdē deputāti, izskatot Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS) priekšlikumu, nolēma atcelt 2012. gada 26. oktobrī apstiprināto domes konkursa nolikumu “Apbalvojumu piešķiršanai Preiļu novada iedzīvotājiem par sasniegumiem sporta jomā”.

Konkursa nolikums tika pārstrādāts, sadalot to divos nolikumos – “Apbalvojumu piešķiršanai Preiļu novada iedzīvotājiem par sasniegumiem sporta jomā” un “Apbalvojumu piešķiršanai Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas izglītojamiem par sasniegumiem sporta jomā”. Domes sēdē deputāti apstiprināja jaunos nolikumus.

Nolikums “Apbalvojumu piešķiršanai Preiļu novada iedzīvotājiem par sasniegumiem sporta jomā” attiecas uz pieaugušo sportistu apbalvošanu un naudas balvu piešķir mūsu novada iedzīvotājiem, kuri oficiāli ir pārstāvējuši novadu oficiālās sporta sacensībās. Pretendenti naudas balvas saņemšanai: godalgotas vietas ieguvējs valsts čempionātos; augstvērtīga sasnieguma uzrādītājs, kā arī tas, kas startējis Eiropas vai Pasaules čempionātos; veterāniem – senioriem tiek vērtēti attiecīgās federācijas rīkotie valsts čempionāti (LSVS sporta spēles vērtējumā neietilpst ).

Naudas balvas piešķiršanu Preiļu novada BJSS izglītojamajiem, kā arī studentiem un skolēniem, kuri oficiāli ir pārstāvējuši Preiļu novadu sporta sacensībās, turpmāk noteiks nolikums “Apbalvojumu piešķiršanai Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas izglītojamiem par sasniegumiem sporta jomā”. Pretendenti uz naudas balvas saņemšanu ir: godalgotas vietas ieguvējs valsts čempionātos, valsts jaunatnes čempionātos, Latvijas Jaunatnes Olimpiādēs; augstvērtīgu sasniegumu ieguvējs, kā arī tas, kas startējis Eiropas, Pasaules čempionātos; kā arī attiecīgā sportista treneri vai sporta skolotāji.

Ar abiem jaunajiem nolikumiem var iepazīties www.preili.lv

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.