Veselības profilakses diena Līčos 2. novembrī

02.11.2017.

Preiļu pagasta Līčos ceturtdien, 2. novembrī notiks Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību sirds un asinsvadu slimību profilaksei. Pasākums notiks no plkst. 12.00 līdz 17.00 Līču Kultūras namā. Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

Pasākuma laikā dalībnieki varēs bez maksas noteikt vairākus sirds veselības rādītājus, kā arī noklausīties kardioloģes Tatjanas Ļvovas lekciju par sirds veselību un uzdot interesējošus jautājumus ārstiem. Asinsspiediena mērījumus veiks un sirds un plaušu funkcionālos stāvokli, ķermeņa masas indeksu un cukura līmeni asinīs noteiks SIA “Preiļu slimnīca” speciālisti.

Šī ir trešā Veselības profilakses diena Preiļu novadā, lai mudinātu iedzīvotājus veikt profilaktiskās veselības pārbaudes pie ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem. Līdzīgi pasākumi jau notika oktobrī Preiļos un Aizkalnē, bet triju gadu laikā ir plānotas pavisam deviņas šādas Veselības profilakses dienas visos Preiļu novada pagastos.

Veselības profilakses dienu Līčos rīko SIA “Preiļu slimnīca” sadarbībā ar Preiļu novada domi Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.a

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.