Preiļu slimnīcas teritorijas labiekārtošana

17.10.2017.

No 17. līdz 19. oktobrim SIA “Preiļu slimnīcā” teritorijā notika intensīvi teritorijas labiekārtošanas darbi, izzāģējot vairākus kokus, kuri traucēja augti citiem vai bija bīstami un slimi.

SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis un saimniecības daļas vadītājs Aleksandrs Poplavskis norāda: “Jau pavasarī tika sasaukta komisija, kuras sastāvā bija gan SIA “Preiļu saimnieks”, gan Preiļu novada domes, gan uzņēmuma pārstāvji, lai atzīmētu, kuri koki būtu jāizzāģē. Vislielākais izaicinājums bija kopš pavasara atrast strādniekus, kuri izzāģētu kokus. Tagad tas ir paveikts.”

Koku izzāģēšana slimnīcas teritorijā ir pamatota drošības apsvērumu dēļ. Pērn vasarā vētras laikā viena no liepām nolūza un radīja bojājumus ēkas logiem, ģimenes ārstu prakšu telpām. Tas arī lika izvērtēt pārējo koku stāvokli. Koku izzāģēšana ir saistīta arī ar teritorijas labiekārtošanu.

Uzņēmums šonedēļ jau ir saņēmis kādas iedzīvotājas vēstuli, kurā izteikts pārmetums, ka ar koku izgriezšanu SIA “Preiļu slimnīca” gribot atrisināt lapu problēmu rudenī. Tomēr tā nav. Tieši otrādi – uzņēmums ir ieinteresēts teritorijas uzturēšanā un labiekārtošanā. Par to liecina jau veiktie darbi, piemēram, kāpņu atjaunošana pie poliklīnikas centrālās ieejas, vasaras sezonā tika darbā pieņemta dārzniece, savukārt no 1. oktobra līdz 1. aprīlim ir pieņemts darbā vēl viens sētnieks ar 0.5 slodzi papildus jau esošajam darbiniekam ar 1.0 sētnieka slodzi. Tādā veidā tiks nodrošināta teritorijas uzkopšanu arī sestdienās un svētdienās, jo slapjas lapas, sniegs, ledus apdraud darbinieku, pacientu un apmeklētāju drošību.

Tāpat arī tiek meklēti risinājumi vairākām kompleksām problēmām, piemēram, autostāvvietu izveide un lietus notekūdeņu un kanalizācijas sistēmas sakārtošana, norāžu un ceļazīmju izvietošana. 

Anna Briška,
SIA “Preiļu slimnīca”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.