24. oktobrī sanāksme par Tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes izveidi

24.10.2017.

Šī gada aktīvā tūrisma sezona pamazām beidzas, tādēļ ir laiks plānot nākamo. Lai veicinātu tūrisma vides attīstību novadā un veiksmīgāku sadarbību tūrisma pakalpojuma sniedzēju starpā, Preiļu novada dome un Tūrisma informācijas centrs plāno izveidot Tūrisma veicināšanas konsultatīvo padomi, kurā piedalītos tūrisma un mārketinga jomas speciālisti, vietējie uzņēmēji, aktīvi sabiedrības pārstāvji, domes speciālisti, deputāti. Tā būs iespēja ikvienam aktīvam uzņēmējam un sabiedrības loceklim tikt uzklausītam un iesaistīties savas dzīves un uzņēmējdarbības vides attīstīšanā. Ikviens, kam ir idejas un viedoklis, kā attīstīt tūrismu novadā, aicināts apmeklēt sanāksmi 24. oktobrī plkst. 15 Preiļu Galvenās bibliotēkas 2. stāvā. Darba kārtībā atskats uz TIC šī gada tūrisma sezonu un plānotajām aktivitātēm nākamgad, kā arī runāsim par Tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes izveidi.

Apmeklētājiem būs iespēja arī vieniem no pirmajiem apmeklēt TIC īstenota projekta “Tev, Dieviņ, spēks, varīte, tev gudrais padomiņš” ietvaros organizēto gleznotājas, enerģētiķes, zintnieces, spēka zīmju pētnieces Brigitas Ektermanes izstādi “Spēka zīmes” Preiļu Galvenās bibliotēkas telpās.

Lūgums pieteikt savu dalību sanāksmē, zvanot uz TIC pa tel. 65322041, 22339980 vai rakstot uz tic@preili.lv  līdz 23. oktobrim.

Preiļu novada TIC vadītāja Iveta Šņepste

 

Pēdējās izmaiņas: 24.10.2017.