Preiļu džudisti startē šārudens pirmajās sacensībās

30.09.2017.

30. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās II Starptautiskās sacensības “Dinaburga kauss 2017”. Tajā piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas, tostarp arī Preiļu džudo kluba jaunie sportisti trenera Alekseja Sapegina pavadībā.

Kā pastāstīja treneris A. Sapegins, turnīrā piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku, pārstāvēti bija labi un spēcīgi klubi, tāpēc sacensības bija interesantas. Bērniem tā bija iespēja parādīt, ko ir apguvuši, un, tā kā šis bija pirmais turnīrs pēc vasaras brīvlaika, sacensības lika sasparoties un atcerēties vasaras mēnešu laikā piemirsto. Tiesa, arī brīvlaikā Preiļu jaunie džudisti uzlaboja savas sportiskās prasmes ikgadējā vasaras nometnē, kas šogad kopā ar rīdziniekiem tika aizvadīta tepat Preiļos.

Sacensībās Daugavpilī preilieši startēja labi – daži izcīnīja medaļas, bet daļa guva vērtīgu sacensību pieredzi. 1. vietu ieguva Iļja Volkovs, 3. vieta – Dāvidam Verzem, Andrejam Gžibovskim un Robertam Gžibovskim, 5. vieta – Arturam Valteram un Vjačeslavam Sondoram, savukārt Mārcis Madelāns ieguva 7. vietu. Izcīnīto medaļu nozīmību pastiprināja tas, ka šoreiz tās pasniedza olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs, Latvijas Džudo federācijas prezidents Vsevolods Zeļonijs.

Preiļu džudo kluba jaunie sportisti turpina trenēties un aktīvi piedalās turnīros, tuvākās sacensības gaidāmi jau pavisam drīz – oktobrī.

Otrais no labās Roberts Gžibovskis

No kreisās: Andrejs Gžibovskis, Roberts Gžibovskis, Dāvids Verze, Iļja Volkovs

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.