Labklājības pārvaldes pieredzes apmaiņas brauciens uz Tukuma novadu

28.10.2017.

28. septembrī Preiļu novada Labklājības pārvaldes (LP) kolektīvs devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Tukuma novada pašvaldības aģentūru “Tukuma novada sociālais dienests”.

Sākotnēji tikām iepazīstināti ar Sociālo pakalpojumu nodaļu, kas ietver Dienas centru “Saimīte”, Invalīdu dienas centru “Saime”, Tukuma patversmi, Jauniešu sociālo centru, Sociālo pakalpojumu centru “Mežrozītes” un kopienu centru “Rīti”. Jāteic, dažādo vietu apmeklējums pozitīvi ietekmēja un raisīja idejas. Vienaldzīgus neatstāja fizioterapijas istaba, baltā sajūtu istaba, kokapstrādes darbnīcu apmeklētāju entuziasms.  

Lietderīgi bija iepazīt Tukuma sociālā darba un sociālās palīdzības nodaļu. Tās funkcijas: sociālais darbs ar ģimenēm un bērniem, pilngadīgām personām, sociālās palīdzības izvērtēšana un piešķiršana, sociālais darbs Tukuma novada pagastu teritorijās. Tika salīdzināta mūsu un Tukuma kolēģu darba specifika. Abpusēji daloties, sapratām, ka sociālie gadījumi visur ir līdzīgi, un, tikai nesavtīgi, organiski strādājot, mēs varam gūt gandarījumu no rezultāta.

Prāta atslodzei apmeklējām Pūres šokolādes muzeju, Jaunmoku pili, kino pilsētiņu “Cinevilla”.

Sakām lielu paldies par zemgaliešu viesmīlīgumu un sniegto pieredzi!

Priecāsimies uzņemt viesus arī Preiļu novadā.

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja, LP

Pēdējās izmaiņas: 28.10.2017.