30. septembrī prezentēs Latgalieša ID karti

30.09.2017.

Sestdien, 30. septembrī, plkst.10.00, Latgales lielveikalā Ūga notiks Latgalieša identitātes (ID) kartes prezentācija un programmas “Saņem vairāk” atklāšanas pasākums.

Latgali veido lieli cilvēki, stipri raksturi un intīma noslēgtība, kas vienā brīdī pāraug plašā atvērtībā. Šeit viss ir pa īstam – īsta cilvēcība, īsta sirsnība un patiesa mīlestība pret darbu, kas ir latgaliešu identitātes stūrakmens. Vēlme vienkārši un ar smaidu sejā izrādīt savu piederību Latgalei arī ir jaunās Latgalieša identitātes (ID) kartes pamatā.

“Būt par latgalieti nozīmē atvērt sirdi un dot. Dot vairāk nekā prasa, dot no sevis un pa īstam. Esam apzinājuši tos Latgales saimniekus, kuri ar visu sirdi un dvēseli dara savu darbu un nes Latgales vārdu pasaulē. Mēs viņus dēvējam par Latgales vēstnešiem – starp tiem ir gan muižas, gan Latgales keramiķi, gan mākslinieki, veikali un zemnieku saimniecības. Viesojoties pie Latgales vēstnešiem un uzrādot savu Latgalieša identitātes karti, jums būs iespēja saņemt vairāk – nedaudz vairāk uzmanības, kādu mazu dāvaniņu vai stāstu, kas padarīs viesošanos tuvāku un personiskāku, tā veidojot īstās sajūtas un izpratni par Latgali“, tā jaunievedumu komentē XLatgale pārstāvji.

Latgalieša identitātes (ID) karte apvienos Latgales vēstnešus un tirdzniecības centru Ūga vienotā klientu programmā zem saukļa “Saņem vairāk”. Karte būs personalizējama – uz tās varēs norādīt savu vārdu, uzvārdu, iesauku, dzimšanas datus, novadu, kā arī savu fotogrāfiju.

Pasākuma dienā apmeklētāji varēs tikt pie savas personīgās Latgalieša identitātes (ID) kartes par brīvu. Pēc 30. septembra to varēs iegādāties par 3 Eiro turpat lielveikalā Ūga vai pasūtot mājaslapā xlatgale.lv. Ar esošo Ogas karti, jauno Latgalieša identitātes (ID) karti varēs iegādāties ar 1Eur atlaidi.

Pasākumu organizē Latgales eksporta platforma xlatgale.lv. Platforma apvieno tos latgaliešus, kas savā saimnieciskajā darbībā komunicē Latgales vērtības reģionā un ārpus tā robežām.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.