BMX riteņbraukšanas sacensības

26.08.2017.

Sestdien, 26. augustā, Madonas Smeceres sila BMX trasē norisinājās Latvijas BMX kausa otrais posms. Sacensību sākums bija pulksten 13.00. Piedalījās riteņbraucēji no 10 Latvijas pilsētām un braucēji no Krievijas un Igaunijas,  arī Preiļu BMX riteņbraucēji pārstāvēja savu pilsētu. 

Pirmās dienas sacensībās preiliešiem neklājās viegli – no četriem Preiļu riteņbraucējiem Latvijas kausa izcīņā savā vecumgrupā vislabāk veicās bija Nilam Matvejevam –  6. vieta.

Svētdien turpat Madonā notika “Smeceres sila” kausa izcīņas sacensības, kas dažādās vecuma un meistarības grupās bija vēl aizraujošākas un spraigākas nekā iepriekšējās dienas. Preiļu sportistiem šajā posmā rezultāti bija ievērojami labāki. Savos vecumposmos  Markus Pastars ieguva 3. vietu, Kristiāna Valaine 4. vietu, Nils Matvejevs un Daniels Ancāns 12. vietu, Kārlis Adamovičš un Oļegs Isajevs 13. vietu.

Tuvojas rudens, kas nozīmē arī aktīvās Latvijas BMX sacensību sezonas noslēguma daļu. Latvijas BMX kauss šajā gadā norisinās trijos posmos, pēdējais posms gaidāms Vecpiebalgā. 16. un 17. septembrī Preiļu BJSS uzņems BMX riteņbraucējus savā trasē, Preiļu BMX kausa ietvaros. Latvijas BMX sacensību sezona noslēgsies 23. septembrī, kad Smiltenē tiks aizvadīta Latvijas BMX Riteņbraukšanas sacensību sezonas noslēguma daļa.

Artis Upenieks, BMX treneris

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.