Veiksmīgs starts konkursa “Superpuika 2018” 1. kārtā

17.10.2017.

2017. gada 17. oktobrī jauno sezonu uzsāka konkurss “Superpuika 2018”, kuru jau divdesmit septīto gadu organizē Rīgas Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”. 1. kārtai šogad bija pieteikušies 115 dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem.

Lai iegūtu iespēju piedalīties konkursa 2. kārtā, dalībniekiem bija jāpierāda sevi četros dažādos uzdevumos. Radošajā uzdevumā dalībniekiem bija jāatraisa sava fantāzija, precizitāti un rūpību prasīja praktiskais uzdevums, savukārt reakcijas ātrumu, koncentrēšanās spējas un koordināciju varēja pārbaudīt trases automodelisma disciplīnā. Kā jau katru gadu viens no populārākajiem pārbaudījumiem dalībnieku vidū bija fiziskā trase, kurā puišiem bija iespēja pierādīt savu veiklību un drosmi, nodrošinot tādu iemaņu apgūšanu, kas dalībniekiem būs nepieciešamas gan nākošajā konkursa kārtā, gan finālā.

Sīvā cīņā vietu konkursa 2. kārtā izcīnīja 33 puiši ar labākajiem rezultātiem visu uzdevumu kopvērtējumā. Viņu pulciņā ir arī mūsējie – Preiļu 1. pamatskolas 6. klases skolēni Andris Verečinskis un Kārlis Adamovičs. Par rezultātu gandarīts arī puišu skolotājs Uldis Čerpakovskis.

Nākošā kārta gaidāma 2017. gada 23. novembrī, kad tiks noskaidroti desmit veiklākie, prasmīgākie, radošākie un atjautīgākie puiši, kas par titulu “Superpuika 2018” sacentīsies finālā nākamā gada pavasarī.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centra
direktore Aija Caune

 

Pēdējās izmaiņas: 17.10.2017.