Aktivitāte “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

14.08.2017.

Lai īstenotu savas biznesa ieceres, ikviens 18 līdz 40 gadus vecs jaunietis aicināts pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) aktivitātē  “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”, kuras ietvaros plānota informatīvā diena, mācības un noslēdzošs biznesa ideju konkurss “Laukiem būt”.

Aicinām jauniešus nākt uz informatīvo dienu 25. augustā plkst. 10.00 (LLKC Preiļu konsultāciju birojs, Raiņa bulvāris 21b, Preiļi) un vēlāk arī uz 5 dienu mācībām, lai apzinātu iespējas īstenot savas biznesa ieceres. Mācībās piesaistām zinošus savas jomas praktiķus un arī konsultantus, kuri var palīdzēt veiksmīgai biznesa plānu izstrādei.

Mācībās var piedalīties jaunieši ar jau esošu uzņēmējdarbības ideju, tādi, kuri vēl tikai meklē idejas un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē, kā arī tie, kuriem nav savas idejas, bet ir padziļinātas zināšanas par kādu tēmu, piemēram, mārketinga vai IT speciālisti, grāmatveži, kuri vēlētos papildināt kāda uzņēmēja komandu.

Jolanta Augšpūle
Uzņēmējdarbības konsultante SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Preiļu konsultāciju birojs

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.