Preiļos aizvadīta “Jauniešu diena 2017”

21.07.2017.

2017. gada 21. jūlijā Preiļu pludmalē tika aizvadīta “Jauniešu diena 2017”, kura pulcēja aptuveni 300 gan lielus, gan mazus siltās dienas baudītājus.

Paralēli superīgajiem laikapstākļiem, kas šovasar ir retums, apmeklētāji varēja baudīt mierpilnus braucienus ar laivu, SUP dēļiem vai katamarānu pa Preiļupīti, kā arī izmantot jautro ūdens bumbu un piepūšamās atrakcijas. Kolosālas bildes atmiņām no Jauniešu dienas veidoja “Mirkļu pietura”, kas pie mums, pēc pašu teiktā, uzstādīja absolūto apmeklētāju rekordu. Visas dienas garumā bija pieejams arī futbola biljards, kas ļoti aktīvi tika izmantos. Tāpat gan lielie, gan mazie varēja baudīt sejiņu apgleznošanu un gardi pamieloties ar kādu no kafejnīcas “Pampūkas” kārumiem.

Galvenais dienas notikums – Volejbola turnīrs, kur uzvaras laurus plūca komanda “AKA”, kas sīvā cīņā par 1. vietu apspēlēja komandu “Audiki”. 3. vietu ieguva komanda “Talanta neskartie”. Paldies arī pārējām komandām par dalību volejbola turnīrā, nākamreiz noteikti veiksies daudz labāk!

Tuvāk vakara daļai sportisti un aktīvie apmeklētāji varēja nobaudīt uz vietas gatavoto soļanku. Ar gardu zupas šķīvi varēja doties uz lielo telti, kur visi interesenti varēja baudīt “Filmu vakaru”, 3 reizes nomainot to, ko skatīt uz ekrāna.

22.00 sākās vakara daļa – ballīte, par kuru parūpējās DJ MART INC., kas spēlēja gan vecos, gan jaunos hitus, un uz foršas deju nots turpināja mūsu “Jauniešu dienu 2017”.
Aptuveni ap pusnakti uz skatuves kāpa īpašais vakara viesis, kuru gaidīja daudzi apmeklētāji, viens no Latvijas labākajiem reperiem – ansis, kurš priecēja mūs līdz pat plkst. 01.00 naktī, par ko mēs sakām lielu, lielu paldies!
Līdz 03.00 deju grīdu turpināja iegriezt DJ MART INC. Par ko arī viņam sakām, lielu, lielu paldies.

Noteikti PALDIES jāsaka arī Preiļu novada domei, bez kuras palīdzības šis pasākums nebūtu noticis. Tāpat arī milzīgs paldies Preiļu KC par skaņu un citu nepieciešamo tehniku, kura nodrošināja pasākuma norisi, kebaba ēstuvei “Hasans”, kas bija mūsu atbalstītāji, kā arī Express Pizza un pludmales kafejnīcai “Pampūkas”, kas parūpējās par balvām dažādu konkursu un spēļu uzvarētājiem.

Milzīgs paldies visiem brīvprātīgajiem par palīdzību visas dienas garumā. Bez Jums, pasākums neizdotos!

Paldies visiem apmeklētājiem un paldies organizatoriem.

Tiekamies jau nākošgad!

Preiļu novada Jauniešu centrs “ČETRI”

Pēdējās izmaiņas: 21.07.2017.