Biedrība “Mūsmājas” uzņem ciemiņus no Rēzeknes

24.07.2017.

Pateicoties fonda “Ziedot.lv” atbalstītajam projektam “Sociālās palīdzības sniegšana”, biedrībā “Mūsmājas” regulāri – katru otrdienu – notiek radošās nodarbības, kurās seniori dekupē traukus, filcē ziepes, izgatavo krelles un lelles.

11. jūlijā biedrībā “Mūsmājas” ciemojās seniores no Rēzeknes Pensionāru sociālo pakalpojuma centra, kuras kopā ar mūsmāju seniorēm filcēja ziepes, un šis darbiņš visiem bija ļoti radošs un interesants. Filcētās ziepes viešņas paņēma līdzi un solīja arī citas Rēzeknes seniores iemācīt filcēt.

Pēc padarītā darbiņa tika pārrunātas gan mūsu, gan ciemiņu aktivitātes. Iepazīstinājām ar biedrības “Mūsmājas” darbību, stāstījām par Preiļu senioru iespējām iesaistīties dažādos pašdarbības kolektīvos un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Preiļu novada pensionāru biedrības priekšsēdētājas vietniece Marija Briška iepazīstināja ar biedrības darbu un aktivitātēm.

Tikšanās noslēgumā tika dziedātas latgaliešu tautas dziesmas un saņemts ielūgums – apciemot Rēzeknes seniores. Visas dienas laikā valdīja savstarpēja atsaucība un sirsnība. Tagad domāsim par turpmāko sadarbību.

 

Elma Aksjonova,
biedrības “Mūsmājas” pārstāve

 

Pēdējās izmaiņas: 24.07.2017.