Preiļos atklāj “Circle K” degvielas uzpildes staciju

13.07.2017.

13. jūlijā Jaunsaimniekos, “Vegā”, plkst. 12.00 tiks atklāta “Circle K” degvielas uzpildes stacija (DUS), kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu. Līdz pat rudenim atklāšanas pasākumi notiks arī citās līdzšinējā “Statoil” zīmola DUS visā Latvijā.

Visas dienas garumā DUS apmeklētājiem pieejamas stacijas darbinieku sarūpētas aktivitātes – laimes rats, fotosiena, seju apgleznošana bērniem, burbuļu pūšana un citi pārsteigumi, kā arī īpaši izdevīgi piedāvājumi, piemēram, 7,5 centu atlaide degvielai un pus cena kafijai, piecu smalkmaizīšu izlasei un hotdogiem.

“Pievienošanās Circle K zīmolam mums nozīmē vēl plašākas iespējas pārņemt labākās pasaules tendences un pierādīt sevi arī ārpus Ziemeļeiropas! Arī turpmāk Preiļu un citās degvielas uzpildes stacijā saimniekos tie paši atsaucīgie darbinieki, saglabāsies nemainīgi augsts apkalpošanas līmenis un klientiem būs iespēja iegādāties visus līdz šim iecienītos produktus,” stāsta DUS vadītāja Aļona Solovjova.

Par zīmola maiņu

2012. gadā mazumtirdzniecības uzņēmumu “Statoil Fuel & Retail” pārņēma viens no pasaules lielākajiem ērtas iepirkšanās un mazumtirdzniecības uzņēmumiem no Kanādas “Alimentation Couche-Tard”. Iegādājoties uzņēmumu, “Statoil” nosaukuma izmantošanas tiesības tika iegūtas uz ierobežotu laiku.

“Alimentation Couche-Tard” līdz šim pasaulē strādāja ar pieciem zīmoliem, no kuriem lielākais un populārākais ir “Circle K”, kas tika ieviests pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados Arizonā, ASV. “Circle K” šobrīd kļūst par globālu zīmolu un būs atrodams jau vairāk nekā 20 dažādās pasaules valstīs.

“Circle K Latvia” degvielas uzpildes stacijas turpmāk būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar turpat 15 tūkstošiem “Circle K” ērtas iepirkšanās veikaliem un degvielas uzpildes stacijām, kurās strādā 100 tūkstoši aizrautīgu mazumtirdzniecības darbinieku. Ik dienu “Circle K” veikalos un degvielas uzpildes stacijās tiek apkalpoti miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Inga Cīrule
“Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante 

Pēdējās izmaiņas: 13.07.2017.