Dienas centrā notiek pasākumi Līgo noskaņās

20.06.2017.

Saulgrieži savā burvībā ievelk cilvēku sirdis. Arī Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas centrā norisinājās maģiskas darbības. Līgo noskaņas aizsākās ar jautru fotosesiju. Visi tie, kuri vēlējās iemūžināt sevi interesantā kadrā, rotājās ar ziedu vainagiem. Bērza bluķu soliņš, zemenes, papardes, lupīnas, margrietiņas un citas puķes fotografēšanās piedzīvojumu darīja krāsaināku, jautrāku.

Nākamajā dienā Dienas centrā notika siera siešanas darbnīca. Apmeklētāji baudīja zemenes, sieru un kvasu. Paldies siera siešanas meistarei Lienai Fedotovai, kura klātesošajiem mācīja zemeņu siera gatavošanu, un Līvānu novada z/s “Dambīši” par garšīgo sieru degustācijā. Nepārprotami katrs izjuta, kā līksmībā dejo garšas kārpiņas.

Finiša dienā pirms svētkiem Dienas centrā un visā Labklājības pārvaldes ēkā smaržoja pēc karamelēm, kanēļa, vaniļas. Līgo pīrāgu cepšanas darbnīca ritēja pilnā sparā. Visi ar lielu aizrautību ieklausījās trīs šefpavāru pamācībās, kā garšīgākus padarīt Līgo svētkus. Paldies Imeldai Kriškānei, Sandrai Cakulei, Raisai Isajevai par savu iecienītāko pīrāgu cepšanas apmācību. Darbnīcas apmeklētāju prāts un sirds gavilēja, valdīja neaptverama pozitīva aura. Kopīgi tika klāts galds, baudītas kūkas, pīrāgi un nebeidzami jautras izskanēja cilvēku čalas.

Paldies, visiem, kuri ieradās, mācīja un mācījās, baudīja, iepriecināja, atbalstīja.

Lai mums visiem krāšņa vasara! 

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 20.06.2017.