Preiļu novada invalīdu biedrības un Dienas centra jauniešu pieredzes brauciens uz Krāslavu

14.06.2017.

14. jūnijā Preiļu novada invalīdu biedrība un Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas centra jauniešu grupa ar īpašām vajadzībām devās pieredzes un pozitīvu emociju meklējumos uz Krāslavu.

Pirmā pieturvieta bija Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centrā (BSRC) “Mūsmājas”, kas ir ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi. Centrā uzturas bērni un jaunieši, kas ir nonākuši krīzes situācijās. “Mūsmājās” viņi saņem sociāli psiholoģisko atbalstu un visu organiskai dzīvošanai nepieciešamo. Centrā pusaudži paliek līdz pilngadībai.

Turpat darbojas arī Krāslavas “Māmiņu klubiņš”, kas vēl ir jauns, bet pieredzes bagāts un interesants.

Nākamā pieturvieta neatstāja vienaldzīgus – Krāslavas bērnu un jauniešu centra klubs “Saulessvece”, kuri aktīvi veido dažādus rokdarbus un piedalās izstādēs. Auditorija – cilvēki ar īpašām vajadzībām, kā arī citi entuziasti.

Lielisku informāciju un zināšanas guvām z/s “Kurmīši”, kas dienišķo maizi pelna, audzējot zāļu tējas un izgatavojot sveces.

Atpūtu prātam un dvēselei piedzīvojām parkā “Stalkers”. Daugavas čalojošais ūdens, ziedošie krūmi un puķes, priecīgās cilvēku sejas radīja pasakainu atmosfēru. Ceļojums izdevies!

Paldies visiem par patīkamo uzņemšanu. Gaidīsim arī ciemos pie sevis Preiļos!

Paldies Preiļu invalīdu biedrības vadītājai Inārai Bogdanovai par lieliski izplānoto braucienu!

Liene Gžibovska

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.