Dienas centrs Līvānos piedalās izglītojošā pasākumā cilvēkiem ar invaliditāti

02.06.2017.

2. jūnijā Preiļu novada Dienas centrs kopā ar aktīvistiem devās uz Līvāniem, kur norisinājās biedrības “Baltā māja” organizēts izglītojošs pasākums cilvēkiem ar invaliditāti projekta “Ja gribam, tad varam” (līguma Nr.2017.LV/NVOF/PSA/033/01) ietvaros. Projekts ir akceptēts programmā ”NVO fonds ”, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Mūs laipni uzņēma Līvānu novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Kvartāls”. Pasākuma pirmajā daļā guvām noderīgu informāciju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī iepazināmies ar viesiem, prezentējot sevi un vietu, no kuras nākam. Interesanti bija uzzināt dažādo pieredzi no Līvānu, Jēkabpils, Aizkraukles pārstāvjiem. Klātesošie atzinīgi novērtēja Preiļu novada Dienas centra darbību, kā arī cilvēku ar īpašām vajadzībām aktīvistu pārstāvja Arta Utināna sportisko stāstījumu.

Otrajā daļā visi tika aicināti piedalīties draudzīgās sporta sacensībās, pārbaudot sevi 7 dažādās disciplīnās. Jāteic, darbošanās, veiklība, jautrība strāvoja gaisā kā mazas zibens šautras. Visi bija ļoti labā noskaņojumā, čalojot izpildīja sporta disciplīnas. Preiļu komandai bija izteikts gandarījums, jo 3 disciplīnas no 7 tika vinnētas.

Noslēgumā visiem tika pasniegtas atmiņu saldās dāvanas, kā arī izbaudījām lielisko ģitāras skanējumu.

Liels paldies biedrības “Baltā māja” direktorei Ingunai Badunei par silto uzņemšanu, sapratni, labajiem vārdiem, garšīgajām pusdienām.

Paldies par jautru kopā būšanu!

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.