XIV Baltijas valstu veterānu čempionāta galda tenisā rezultāti

27.05.2017.

27.-28. maijā Preiļos notika XIV Baltijas valstu veterānu čempionāts galda tenisā, kurš pulcēja dalībnieku rekordskaitu šo sacensību vēsturē. Kopskaitā piedalījās 152 sportisti, tai skaitā 125 vīrieši un 27 sievietes.

Sacensību rezultāti:

Sievietes- vienspēles

Vecuma grupā 40-44 gadi

  1. Aas Merje (EST)
  2. Zāgere Skaidrīte (LAT)

45-49 gadi

  1. Dubroviene Sniegena (LTU)
  2. Homiča Aldona (LAT)
    Tamm Margit (EST)    – bronzas medaļa
    Liškaukiene Virginija(LTU)  – bronzas medaļa

50-54 gadi

  1. Sakavičiene Ligita (LTU)
  2. Ročāne Daina (LAT)
    Gurtajute Vera (LAT) – bronzas medaļa
    Juurik Reet (EST) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Liepiņa Ingūna (LAT)

55-59 gadi

  1. Liutviniene Asta (LTU)
  2. Martinkena Lidija (LAT)
    Vilcāne Mārīte (LAT) – bronzas medaļa

60-64 gadi

  1. Thornbech Kai (EST)
  2. Ōun Elle (EST)
    Onno Svea(EST) – bronzas medaļa

65-69 gadi

  1. Hanni Eva (EST)
  2. Vasemāgi Helga (EST)
    Birzniece Austra (LAT) – bronzas medaļa
    Deksne Irēna (LAT) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Buša Agafija (LAT)
  2. Kuldkepp Aili (EST)
  3. Balševica Valentīna (LAT)

70-74 gadi

  1. Bulaha Ludmila (LAT)
  2. Tsāko Maia (EST)
    Cielava Ilze (LAT) – bronzas medaļa

Dubultspēles sievietēm

40-49 gadi

  1. Aas Merje –Tamm Margit (EST)
  2. Homiča Aldona –Zāgere Skaidrīte (LAT)
    Liutviniene Asta –Liškauskiene Virginija (LTU) – bronzas medaļa
    Gurtajute Vera (LAT) –Dubroviene Sniegena (LTU) – bronzas medaļa

50-59 gadi

  1. Sakavičiene Ligita (LTU) –Ročāne Daina (LAT)
  2. Onno Svea (EST)  -Juurik  Reet (EST)
    Martinkene Lidija –Buša Agafija (LAT) – bronzas medaļa

60-69 gadi

  1. Thornbech Kai –Ōun Elle (EST)
  2. Birzniece Austra –Deksne Irēna (LAT)
    Hanni Eva –Tsāko Maia (EST) – bronzas medaļa
    Kuldkepp Aili –Vasemāgi Helga (EST) – bronzas medaļa

70-79 gadi

  1. Bulaha Ludmila –Cielava Ilze (LAT)

Vīriešu vienspēles

40-44 gadi

  1. Kant Kristjan (EST)
  2. Frizel Viktor (LTU)
    Kapellers Uldis (LAT) – bronzas medaļa
    Mineikis Ramūns (LAT) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Rjabkovs Sergejs (RUS)
  2. Strujanskis Aleksandrs (RUS)
  3. Kesa Erland (EST)

45-49 gadi

  1. Rubinšteins Georgijs (RUS)
  2. Juknelis Remigijus (LTU)
    Šuvalovs Ivars (LAT) – bronzas medaļa
    Gedgaudas Andrius (LTU) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Pencis Arvis (LAT)
  2. Petrušķevičus Arūnas (LTU)
  3. Simonaitis Rimantas (LTU)

50-54 gadi

  1. King Urmas (EST)
  2. Kottise Allan (EST)
    Krivods Guntis (LAT) – bronzas medaļa
    Dorofejevs Viktors (RUS) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Šedys Mindaugas (LTU)
  2. Matisons Jānis (LAT)
  3. Rovneiko Genādijs (LAT)

55-59 gadi

  1. Merkuševs Aleksandrs (RUS)
  2. Plikgalvis Uģis (LAT)
    Saar Harri (EST) – bronzas medaļa
    Kindsigo Ivari (EST) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Sapeta Jeģēnijs (EST)
  2. Buļbiks Pēteris (LAT)
  3. Skribiņš Vitālijs (LAT)

60-64 gadi

  1. Barkar Sergej (LTU)
  2. Siliņš Juris (LAT)
    Masik Ernat (EST) bronzas medaļa
    Kišūnas Bronius (LTU) bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Stašys Saulius (LTU)
  2. Grikšs Antons (LAT)
  3. Bragin Jevgenij (LTU)

65-69 gadi

  1. Bagužis Povilas  (LTU)
  2. Mūrnieks Harijs  (LAT)
    Hallik Enn (EST) – bronzas medaļa
    Šēnhofs Guntis (LAT) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Stankus Vaclovas (LTU)
  2. Bobrovņikovs Valērijs (LAT)
  3. Zariņš Juris (LAT)

70-74 gadi

  1. Kondratas Antonjus (LTU)
  2. Rešetņikovs Andrejs (LAT)
    Roomet Rain (EST) – bronzas medaļa
    Dekteriovas Genadijus (LTU) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Lilleorg Enn (EST)
  2. Balbieris Andris (LAT)
  3. Vihuri Priit (EST)

75-79 gadi

  1. Jēkabsons Gunārs (LAT)
  2. Juozaitis Jonas (LTU)
    Kuprys Konstantinas (LTU) – bronzas medaļa
    Immerfreijs Ēvalds (LAT) – bronzas medaļa

Gandarījuma turnīrs

  1. Pakk Martin (EST)
  2. Adomauskas Romualdas (LTU)
  3. Aželis Ilgonis (LAT)

80-84 gadi

  1. Kamols Aivars (LAT)
  2. Thomson Rinaldo (EST)

85 gadi +

  1. Kasak Leonhard (EST)

Vīriešu dubultspēles

40-49 gadi

  1. Luigemaa Anti –Kant Kristjan (EST)
  2. Urbonas Saulius –Juknelis Remigijus (LTU)
    Vaičiūnas Eugenijus –Gedgaudas Andrius (LTU) – bronzas medaļa
    Strujanskis Aleksandrs –Rjabkovs Sergejs (RUS) – bronzas medaļa

50-59 gadi

  1. King Urmas –Steinbach Andrus (EST)
  2. Pļusčs Oļegs –Puikevics Zigmārs (LAT)
    Kottise Allan –Kindsigo Ivari (EST) – bronzas medaļa
    Plikgalvis Uģis –Šmagra Jurijs (LAT) – bronzas medaļa

60-69 gadi

  1. Šēnhofs Guntis –Siliņš Juris (LAT)
  2. Bagužis Povilas –Lapinskas Valdemaras (LTU)
    Čugunovs Sergejs (LAT) –Lukošaitis Arminas(LTU) – bronzas medaļa
    Hallik Enn –Masik  Ernat (EST) – bronzas medaļa

70-79 gadi

  1. Vihuri Priit –Roomet Rain (EST)
  2. Kuprys Konstantinas –Kondratas Antonijus (LTU)
    Kant Johannes –Lilleorg Enn (EST) – bronzas medaļa
    Aželis Ilgonis –Jēkabsons Gunārs (LAT) – bronzas medaļa

80 gadi+

  1. Kamols Aivars (LAT) –Thomson Rinaldo(EST) 

Foto: Igors Pličs

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.