Aicinājums NVO uz praktisko semināru par sociālo uzņēmējdarbību

07.06.2017.

Trešdien, 7. jūnijā, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, Rīgā, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz praktisko semināru „Sociālā uzņēmējdarbība – idejas attīstībai”.

Semināra mērķis ir nevalstisko organizāciju pārstāvjus iepazīstināt ar sociālās uzņēmējdarbības būtību un iespējām to uzsākt.

Semināru vadīs biedrības “Zaļais meridiāns” valdes locekle, biedrības “Latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācija” padomes locekle, starptautisku projektu dalībniece, mācību līdzekļu līdzautore Marija Dubicka.  

Vispārēji uzņēmējdarbība nozīmē preču un pakalpojumu piedāvāšanu, izplatīšanu un pārdošanu. Sociālā uzņēmējdarbība nodarbojas ar to pašu, vienīgi sociālā uzņēmējdarbība sniedz tiešu ieguldījumu sabiedrības labā. Tas nozīmē, ka uzņēmuma peļņa netiek sadalīta starp īpašniekiem, bet ieguldīta sabiedrībai sociāli nozīmīgu problēmu risināšanā vai arī uzņēmuma darbības nodrošināšanā, darbā tiek iesaistītas sociāli neaizsargātas sabiedrības grupas.

Sociālā uzņēmējdarbība ir daļa no sociālās ekonomikas, ietver sevī iekļaujošu un sociāli atbildīgu rīcību. Sociālie uzņēmumi, tiek veidoti sociālās un vides jomas pilnveidei, darbojas kā sociālo pārmaiņu dzinējspēks, piedāvā inovatīvus risinājumus, veicina sociālo pakalpojumu pieejamību.

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālrunis) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv

Dalībnieku skaits ierobežots!

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Sniegsim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

Programma (PDF)  

Informāciju sagatavoja:
Zinta  Gugane
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore
Tālrunis: 67848903
e-pasts: zinta.gugane@riga.lv

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.