9. jūnijā Preiļi uzņems Latvijas pašvaldību izpilddirektorus

09.06.2017.

9. jūnijā Preiļu kultūras namā notiks Latvijas Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas  sanāksme, kurā piedalīsies arī pašvaldību pārstāvji no Čehijas.  

Preiļu novada domes izpilddirektors Vladimirs Ivanovs iepazīstinās Latvijas pašvaldību pārstāvjus ar Preiļu novadu un tā attīstību. Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas priekšsēdētājs Guntis Kalniņš klātesošajiem izklāstīs jaunāko izpilddirektoru asociācijas valdes informāciju.

Par ekonomiskuma, produktivitātes un efektivitātes vienotas izpratnes veidošanu ziņos VK padomes loceklis, Piektā revīzijas departamenta direktors Edgars Korčagins. 

Latvijas Ūdens un Gāzes Lietotāju Asociācijas pārstāvis dalīsies Latgales reģiona pieredzē par ūdens un siltumenerģijas skaitītāju optimālu izvēli, uzstādīšanu, ekspluatāciju un ūdens patēriņa uzskaiti daudzdzīvokļu mājās.

Sanāksmē izskanēs arī praktiskās pieredzes stāsti par tēmu “Ilgtspējīga pašvaldību attīstība: ar vai bez tevis?”. Noslēgumā paredzēts laiks čehu delegācijas uzrunai un informācijai Latvijas pašvaldību izpilddirektoriem.

Sanāksmes dalībnieki ieplānojuši apskatīt arī dažus objektus Preiļu novadā. Paredzēta iepazīšanās ar Zemessardzes 35. nodrošinājuma bataljona darbu, Preiļu pils un parka apskate un dažu Preiļu novada tūrisma objektu apmeklējums.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 09.06.2017.