MAINĪTA NORISES VIETA 14. jūlijā Preiļu KN „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI” jeb TV šovs lauku sētā

14.07.2017.

UZMANĪBU! Mainīgo laika apstākļu dēļ, viesizrāde “Saimnieks meklē saimnieci” notiks Preiļu Kultūras namā (Raiņa bulv. 28). Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

14. jūlijā plkst. 20.00 Preiļu Kultūras namā notiks izrāžu apvinības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde – komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka režijā iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana TV kameru priekšā – tas viss situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve ir tepat blakus, nevis TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Zane Daudziņa vai Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads. Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar „Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”. Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Par izrāžu apvienību “Pannas Teātris”:

Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu’, “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un Bīstama”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

Izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” 14. jūlijā plkst. 20:00 Preiļu Kultūras namā. 

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” un Preiļu kultūras nama kasēs.

Informācija: 

www.pannasteatris.lv,

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.