Preilietis Normunds Ivzāns izcīna zelta medaļas sacensībās Korejā

19.03.2017.

Preiļu novada soļotājs Normunds Ivzāns no 19. līdz 25. martam Daegu (Korejas Republika) piedalījās Pasaules čempionātā veterāniem (World Masters Athletics Championships Indoor Daegu), kur izcīnīja 3 zelta medaļas. Čempionātā piedalījās sievietes no 30 gadiem, vīrieši – no 35 gadiem, N. Ivzāns startēja M45 vecuma grupā. Kopā no Latvijas čempionātā piedalījās 3 soļotāji.

Normunds Ivzāns sacensībās izcīnīja zelta medaļas 3 km un 10 km soļojumā, zeltu ieguva arī Latvijas vīri (Normunds Ivzāns, Madars Breide un Ivars Lapiņš) komandu kopvērtējumā 10 km. Zīmīgi, ka 10 km distancē Normunds uzrādīja arī absolūti labāko rezultātu pa visām grupām, tas ir – apsteidzot M35 un M40 vecuma grupas sportistus. Kā stāsta Normunds, pēdējo 6 gadu laikā, kopš viņš piedalās sacensībās Eiropā un pasaulē, šis ir bijis viņa ātrākais 10 km soļojums – 45 minūtes 20 sekundes.

Lielu paldies par atbalstu Normunds izsaka AS “Preiļu siers” un Preiļu novada domei, kā arī trenerei Anitai Kažemākai.

Šobrīd notiek gatavošanās Eiropas čempionātam, kas jūlija beigās – augusta sākumā notiks Dānijā. Arī šajās sacensībās Normunds ir apņēmības pilns cīnīties par medaļām.

 

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.