Noslēdzies Novusa čempionāts jauniešu centrā “ČETRI”

19.05.2017.

19. maija siltajā pievakarē Jauniešu centrā “ČETRI” tika aizvadīts pēdējais Novusa čempionāta posms dubultspēlēs un tika izspēlēts fināls, kurā noskaidrojām 3 labākās un spēcīgākās komandas, kas mēneša garumā cīnījās par čepmiņu titulu. Iepriekš 1. maijā tika aizvadīts 1. posms un 12. maijā 2. posms.

Pārliecinoši uz Goda pjedestāla kā 3. vietas ieguvējas šoreiz kāpa meitenes, divas māsas, kas čaļiem kārtīgi “iekabināja” un parādīja, kā tad īsti ir jāspēlē novuss – komanda “KALVĀNES”.

Lielā fināla sīvajā cīņā ar godalgoto 2. vietu samierināties nācās komandai “DARIUS”, kas visa čempionāta garumā parādīja labu raksturu un vēlmi uzvarēt – ar to arī apsveicam puišu komandu!

Savukārt par šī čempionāta lielajiem uzvarētājiem, labākajiem un izturīgākajiem 1. vietas ieguvējiem tika kronēti un uzvaras kausu virs galvas cēla komanda “BRIGADA”, kas visa čempionāta garumā neatlaidīgi cīnījās, lai pierādītu, ka ir labākie!

Milzīgs paldies visiem, kas piedalījās, paldies tiem, kas sekoja līdzi čempionāta norisei, skatījās, atbalstīja un  vienkārši nāca panašķoties ar kādu saldumu, ko likām galdā

Vislielākais PALDIES, ir jāsaka turnīra vadītājiem un organizētājiem Armandam Rusiņam un Danielam Freimanim. Bez viņu palīdzības un ieguldītā laika un darba turnīrs nevarētu tapt. Paldies!


Lauris Zalāns

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.