Pavasara nodarbības Labklājības pārvaldes Dienas centrā

17.05.2017.

Aizritējušas brīnišķas trīs pavasara nodarbības – Preiļu 2. vidusskolas skolēni ar savām skolotājām Ilonu Podskočiju (pasniedz skolā mājturību un tehnoloģijas) un Innu Zenovjevu (pasniedz skolā vizuālo mākslu) ciemojās Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas centrā grupā jauniešiem ar īpašām vajadzībām, pasniedzot kreatīvas rokdarbu stundas.

Katru mēnesi Preiļu 2. vidusskolas jaunieši ar savām skolotājām bija sagatavojuši interesantu piedzīvojuma realizāciju matērijā – kopīgiem spēkiem tika radīti spoži ziedi, kuru pielietojums var būt gan kā brošas, gan kreļļu sastāvdaļas, gan matu lentas; jautri Lieldienu zaķi ar pārsteigumu viņu vēderiņos; salvešu-kreppapīra peonijas, kas kalpoja kā lieliska dāvana māmiņu dienā. Savukārt Dienas centra jaunieši bija parūpējušies par omulīgu pasēdēšanu pēc labi padarīta darba, ikreiz uzcepot kūkas mājas gaumē.

Jāteic lielu paldies lieliskajām Preiļu 2. vidusskolas skolotājām Innai un Ilonai un viņu audzēknēm Darjai Romanovai (7. kl.), Anastasijai Čabaņukai (8. kl.), Annai Andrejevai (8. kl.), Tatjanai Denisovai (8. kl.), Annai Marijai Fedorovičai (8. kl.), Darinai Piskunovai (8. kl.), Jeļizavetai Bricei (9. kl.), Inai Ertei, Žanetei Litavniekai, kuras ar patiesu mīlestību un pacietību darbojās Dienas centrā.

Uz tikšanos citā gadalaikā!

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.