Preiļu džudo sportisti veiksmīgi startē turnīrā Rīgā

06.05.2017.

No 6. līdz 7. maijam Rīgā norisinājās VI starptautiskais Kyodai džudo turnīrs. Savu dalību grandiozajā sporta pasākumā bija pieteicis arī Preiļu džudo klubs. Rezultātā, cīnoties ar 14 valstu pārstāvjiem, mūsējie jaunie sportisti parādīja labus rezultātus.

Apsveicam 1. vietas ieguvēju savā vecuma grupā – Iļju Volkovu, kurš uzvarētāja laurus plūca starp 50 savas grupas pārstāvjiem. 7. vietu turnīrā izcīnīja Arturs Valters un Juris Vaivods. Labi cīnījās arī Mārcis Madalāns un Dāvids Verze.

Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka ļoti kupls bija dalībvalstu skaits. Sacensībās piedalījās ap 1 500 sportistu no Vācijas, Ukrainas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Polijas, Norvēģijas, Francijas, Krievijas, Kazahijas, Beļģijas, Holandes, Igaunijas un Baltkrievijas.  

Šis tradicionālais džudo turnīrs, kas Rīgā norisinās jau daudzus gadus, ir izaudzis. Varēja vērot, ka no katras valsts ir ieradies prāvs skaists sportistu, nevis viens vai divi, kā tas parasti notiek citos turnīros. Katrā vecumā kategorijā par medaļām cīnījās ap 40- 50 dalībnieku. Aleksejs Sapegins uzskata, ka šādos turnīros ir vērts piedalīties, jo jaunie censoņi var parādīt savas spējas ļoti labā konkurencē.

Šīs sezonas noslēdzošās sacensības, kurās plāno piedalīties preilieši, norisināsies 27. maijā Ulbrokā. Pēc tam sāksies treniņi brīvā dabā, izmantojot stadionu un sportiskās nometnes vasaras mēnešos.

Preiļu džudo klubs aicina ikvienu, kuru ieinteresējis sportisks dzīvesveids un sevis pilnveidošana, pievienoties jaunajiem džudistiem un izbaudīt tās emocijas, kas ir neatņemama sastāvdaļa katrā sporta veidā.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste   

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.