Velo-foto orientēšanās jauniešiem “Ar ričuku uz Stokholmu”

13.05.2017.

13. maijā notiks velo-foto orientēšanās Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu jauniešiem. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu iepazīšanos un draudzību, kopīgi sportojot, ceļojot pa saviem novadiem un priecājoties, kā arī sadarbību nākotnē. Pasākuma noteikumi paredz veidot jauniešu komandas no visu novadu pārstāvjiem, tā veicinot viņu iepazīšanos un sadarbību ar mērķi pirmajiem veikt noteiktu velomaršrutu.

Starts un finišs: Preiļu pludmalē (reģistrācija plkst. 10.30, sacensības no plkst. 11 līdz 14.00). Kopējais garums: apmēram 27 km. Ceļi – gan pa asfaltu, gan zemes ceļu (pārsvarā).

Reģistrēšanās: individuāla.

Dalība: komandā (uz vietas tiks veidotas komandas 3 cilvēku sastāvā no visiem novadiem).

Dalībnieku vecums: no 14 līdz 29 gadiem. Nepilngadīgos dalībniekus var pavadīt pieaugušais, kurš neskaitās komandā.

Norise: komandai tiks izsniegta karte ar iezīmētu maršrutu un fotoattēliem, kas jāatrod pa ceļam un jānofotografē. Fotogrāfijas jānosūta organizatoriem vai jāparāda telefonā/fotoaparātā, sasniedzot finišu.

Vērtēšana: noteicošais ir atrasto objektu skaits. Vienāda nofotografēto objektu skaita gadījumā tiek ņemts vērā velobrauciena laiks.

Apbalvošana: Preiļu pludmalē ap plkst. 14.30.

Ekipējums: savs velosipēds un ķivere. Pieejami bezmaksas velosipēdi – Riebiņos (tel. 28666640, Liene; tel. 28669397, Ineta), Vārkavā (tel. 27059046, Elvīra); velosipēdu maksas īre Preiļu novadā (tel. 26442535, Sandis, www.dekaini.lv).

Drošība: dalībnieki paši ir atbildīgi par drošību uz ceļa (ķiveres esamība, droša braukšana, ceļu satiksmes noteikumu ievērošana utt.).

Organizē: Preiļu un Riebiņu novada TIC, Preiļu novada jauniešu centrs “Četri”, Riebiņu novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Pakāpieni”, Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skola, Vārkavas novada tūrisma un jaunatnes lietu speciālisti.

Balvas: pasākuma galvenais sponsors Tallink uzvarētāju komandai dāvinās jūras ceļojumu uz karalisko Stokholmu ar aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa. Ceļojums nostiprinās jauniešu draudzību kopīgā, nu jau tālākā braucienā. Ceļojumā dodas visa komanda. Ja uzvar komanda ar trīs nepilngadīgiem jauniešiem, ceturtais līdzbraucējs ceļojumā būs jāņem pieaugušais, kas būs atbildīgs par nepilngadīgajiem. Pasākumu ar dažādām veicināšanas balvām atbalsta arī Preiļu novada dome, Riebiņu novada dome, Vārkavas novada dome, AS Preiļu siers, kebabnīca HASANS, pludmales kafejnīca “Pampūkas”. 

Ja esi jaunietis, piedalies, jo ar ričuku var tikt arī ceļojumā ar kuģi, laimēt citas jaukas balvas, iepazīties un lieliski pavadīt laiku!

 

Informāciju sagatavoja:
Iveta Šņepste
Preiļu un Riebiņu novada TIC

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.