Preiļu novada vieglatlēti uzsāk startus Latvijas čempionātos

22.04.2017.

Sestdien, 22. aprīlī, Ogres novada Sporta centra stadionā notika Latvijas čempionāts soļošanā, kurā godam nostartēja arī Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS) sportisti.

Kārtējo Latvijas čempiona titulu U-16 grupā zēniem 3000 m soļošanā izcīnīja Raivo Liniņš ar rezultātu 14:20,58. Bronzas  medaļu 5000 metru soļošanā U-18 grupā jaunietēm izcīnīja Ksenija Zabalujeva ar rezultātu 30:36,62. 4. vieta 1000 m distancē zēniem U-14 grupā Denisam Ivanovam ar rezultātu 6:14,53

Pieaugušiem 10 000 m distancē bronzas medaļu izcīnīja Normunds Ivzāns ar rezultātu 43:48,51 (tāds rezultāts viņam bija pirms 25 gadiem) un 4. vietu – Aigars Salenieks ar rezultātu 45:16,80.

Preiļu novada BJSS komandā startēja: Kristīne Saleniece, Elīna Ūsāne, Iļja Beļajevs, Anastasija Boka, Ksenija Zakutajeva, Kristaps Kokins.

Paralēli Latvijas čempionātam notika Starptautiskās sacensības sporta soļošanā “APRILL-APRILL”2017, kurās piedalījās mūsu jaunākās meitenes. U-12 grupā 1000 m soļošanā 1. vieta Sofjai Kirillovai un 2. vieta – Varvarai Kursītei.

6. maijā Valgā notiks Baltijas jaunatnes čempionāts soļošanā un mūsu sportisti Raivo Liniņš un Ksenija Zabalujeva startēs Latvijas izlases sastāvā.