Preiļos aizvadīta akcija “Atrodi savu darba devēju”

20.04.2017.

20. aprīlī Preiļos notika akcija “Atrodi savu darba devēju”, ko rīkoja Preiļu novada dome sadarbībā ar NVA Preiļu filiāli un Preiļu novada Uzņēmējdarbības centru.

Lai veicinātu bezdarbnieku un darba meklētāju darbā iekārtošanos, jau otro gadu Preiļos tiek rīkota akcija, kurā satiekas darba devēji un darba ņēmēji. Pagājušā gada akcijā „Esi nodarbināts laukos” piedalījās 12 darba devēji, kas piedāvāja 26 vakances gan pilsētās, gan lauku teritorijā.

Šogad akcijā piedalījās 20 darba devēji no Preiļu, Līvānu, Vārkavas, Riebiņu novadiem, kā arī SIA “EASTCON”, SIA “Silja”, piedāvājot vairāk nekā 40 brīvās darba vietas. NBS Rekrutēšanas un atlases centrs piedalījās akcijā, piedāvājot 830 vakantas darba vietas NBS. Uz tikšanos ar darba devējiem bija ieradušies vairāk nekā 200 darba meklētāji. 12 darba devēji norādīja, ka ir nodibinājuši kontaktus ar potenciālajiem darbiniekiem. Darba devēji atzinīgi novērtēja akcijas norisi, jo ļoti svarīgs ir tiešais kontakts, kas izsaka daudz vairāk nekā iesūtītais CV. Gan darba devēji, gan darba meklētāji atzina, ka šādus pasākumus jārīko arī turpmāk.

Akcijas gaitā ikviens interesents varēja iegūt informāciju par citām brīvajām vakancēm, kā arī par profesionālās pilnveides iespējām, ko piedāvā NVA. Akcijas laikā bija pieejams karjeras konsultants un EURES konsultants, kas darba meklētājiem sniedza ieteikumus CV un pieteikuma vēstules sagatavošanā, kā arī konsultēja profesionālās piemērotības jautājumos un informēja par darba iespējām Eiropas Savienības valstīs.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.