Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības senioriem

18.04.2017.

Laikā no 7. februāra līdz 12. aprīlim Preiļu novada pensionāru biedrības projekta ietvaros tika organizētas ārstnieciskās vingrošnas nodarbības senioriem. Nodarbības vadīja pieredzējusi vingrošanas vadītāja Leontīna Manuilova.

Divas reizes nedēļā 22 aktīvas seniores pulcējās vingrošanas zālē, lai stiprinātu savu veselību, līdz ar to uzlabotu savu dzīves kvalitāti. Divu mēnešu laikā mēs kļuvām lokanākas, atbrīvotākas, smaidīgākas, līdz ar to laimīgākas, par prieku sev un savām ģimenēm. Kā aktīvākās nodarbību apmeklētājas var minēt: Mariju Brišku, Valiju Strodi, Bonaventuru Kokarīti, Annu Lāci, Mariju Bogdanovu, Janīnu Upenieci, Antoņinu Pastari un Valentīnu Kudiņu. Visu ārstnieciskās vingrošanas nodarbību laiku aktīvi koriģēja biedrības valdes priekšsēdētāja Irēna Timošenko.

Sakām lielu paldies Preiļu novada pensionāru biedrības valdei par iespēju iesaistīties ārstnieciskās vingrošnas nodarbībās, kā arī lielu paldies mūsu vingrošanas vadītājai Leontīnai par  ieinteresētību, sirsnību un personīgo paraugu. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.