Preiļu jaunie izpildītāji Alise Makejeva, Liene Mozule un Oskars Pokšāns piedalās vokālajā projektā “Kids Awards 2017”! Balsojums ir sācies!

14.04.2017.

„Kids Awards 2017” ( Nickelodeon Kids’ Choice Awards ekvivalents Latvijā) ir mūzikas balvas koncertceremonija bērniem, kuras mērķis ir kalpot par vietējā mēroga bērnu mūzikas platformu, demonstrēt muzikālās gaumes un mūsdienu izpildīšanas tehnikas, kā arī iepazīstināt sabiedrību ar talantīgākajiem pašmāju bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 15 gadiem. Pārstāvot Preiļu novadu, konkursā panākumus guvuši Preiļu novada bērnu un jauniešu centra popgrupas “Lāsītes” audzēkņi Alise Makejeva, Liene Mozule un Oskars Pokšāns. Dalībniekus konkursam sagatavoja vokālā pedagoģe Daina Erte.

Konkursa organizatori saņēma vairāk nekā 200 pieteikumus no visas Latvijas, bet tikai 50 labākie, tostarp Preiļu novada bērnu un jauniešu centra audzēkņi Liene Mozule, Alise Makejeva un Oskars Pokšāns, tika aicināti uz kastingu, kur jaunos talantus klātienē restorānā “Il Ciba Del Papa” izvērtēja zinoša žūrija: dziedātāji Miks Dukurs, Viktors Zemgals un Sabīne Berezina, Rīgas domes deputāte Olga Veidiņa, skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate, fotogrāfs Martin Nerr un menedžeris Edgars Toretto. Bija prieks uz skatuves sastapt atraktīvās dvīnes no Preiļiem- Laimu un Lailu Givoinas, kuras bija veiksmīgi iejutušās kastinga vadītāju lomās.

Pēc žūrijas lēmuma, izvērtējot konkursa dalībnieku muzikālo sagatavotību, vizuālo  tēlu, šova elementu izmantošanu un personību, Preiļu bērnu un jauniešu centra audzēkņi bija to 29 dalībnieku vidū, kuri tika uzaicināti uz apbalvošanas ceremoniju Rīgas domē. Pasākuma laikā tika paziņoti konkursa “Kids Awards 2017” nominanti: Liene Mozule ieguva nomināciju- Labākais latviešu hits, Alise Makejeva – Labākā folkversija, Oskars Pokšāns – Labākais izpildītājs. Visi nominanti tika apbalvoti ar diplomiem, saņēma pārsteiguma balvas, devās ekskursijā pa Rīgas domi, kā arī ieguva iespēju vēlreiz doties uz Rīgu, lai kopā ar producentiem filmētu videoklipu.

Par šīm nominācijām ir atklāts skatītāju balsojums portālā www.skaties.lv, kur var iepazīties ar  katra dalībnieka dziesmu. Tikai noklausoties dziesmu līdz galam tiek ieskaitīts balsojums! Balsu skaits ir neierobežots un balsošana tiks apturēta š.g 27.aprīlī plkst. 10:00, kad greznā koncertceremonijā “Galerija Rīga” terasē konkursa finālisti uzstāsies kopā ar pazīstamiem Latvijas mūziķiem un Live Band sastāvu, kā arī tiks apbalvoti tie dalībnieki, par kuriem būs visvairāk nobalsots!

Bērni un viņu vecāki sirsnīgi pateicas Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktorei Aijai Caunei un Preiļu novada domei par atbalstu un sadarbību, īpašs paldies popgrupas “Lāsītes” vadītājai Dainai Ertei par ieguldīto darbu bērnu sagatavošanā! 

Iepazīties ar  katra dalībnieka dziesmu un balsot iespējams šeit: 

Alises Makejevas balsošanas video (tikai noklausoties dziesmu līdz galam tiek ieskaitīts balsojums!):
http://skaties.lv/izklaide/raibumi/kurs-ir-latvijas-talantigakais-bernins-atklajam-balsojumu-par-kids-awards-mazajiem-dziedatajiem/1/   

Lienes Mozules  balsošanas video (tikai noklausoties dziesmu līdz galam tiek ieskaitīts balsojums!): 
http://skaties.lv/izklaide/raibumi/kurs-ir-latvijas-talantigakais-bernins-atklajam-balsojumu-par-kids-awards-mazajiem-dziedatajiem/4/  

Oskara Pokšāna balsošanas video (tikai noklausoties dziesmu līdz galam tiek ieskaitīts balsojums!):
http://skaties.lv/izklaide/raibumi/kurs-ir-latvijas-talantigakais-bernins-atklajam-balsojumu-par-kids-awards-mazajiem-dziedatajiem/3/

Informācija par konkursa norisi un fotomirkļi: 

http://skaties.lv/izklaide/foto-pasmaju-sovbiznesa-zieds-izvelas-latvijas-jaunas-muzikas-zvaigznes/  

http://skaties.lv/izklaide/foto-noskaidroti-latvijas-talantigo-bernu-konkursa-finalisti/  

https://www.riga.lv/lv/news/rigas-dome-apbalvoti-labakie-bernu-vokala-projekta-izpilditaji?10727 

Pēdējās izmaiņas: 14.04.2017.