Stāstu konkurss “Mūsu klases audzinātājs”

12.04.2017.

Lai popularizētu klases audzinātāja darbu, arī šogad – pašus mazākos, visticamāk, ar vecāku atbalstu, lielākos skolēnus pašus pēc savas brīvas gribas – aicinām rakstīt stāstu “MŪSU KLASES AUDZINĀTĀJS”.

Tas ir stāsts par to, cik svarīgi ir, lai kopā ar klasi priekos, bēdās un visos citos notikumos līdzi dzīvotu audzinātājs. Kā nekā “klase ir klases audzinātāja spogulis vai otrādi”. Aicinām aprakstīt notikumus vai situācijas, kuras visspilgtāk raksturo jūsu klases audzinātāju, gadījumus, kas attēlo jūsu attiecības ar klases audzinātāju ikdienā, klases tradīcijas un citus svarīgus faktus par klases audzinātāja darbu.

Pretendentus nominācijai “Klases audzinātājs 2017” var pieteikt 2017. gada 12. maijā no plkst. 9.00 līdz 18.00, iesniedzot Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā (Kooperatīva ielā 6, Preiļos, 4.stāvā) stāstu, kopbildi un pieteikuma veidlapas. Konkursa nolikums (pdf) un pieteikuma veidlapas (doc.).

Vēlamies, lai nominācija “Klases audzinātājs” kļūst par ikgadēju skolotāju kā klases audzinātāju profesionālās meistarības apliecinājumu, kas plašākas sabiedrības vidū ļaus atklāt to, cik daudz ir patiesi izcilu skolotāju – klases audzinātāju.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktori Aiju Cauni, tālrunis 29221574, e-pasts: aija.caune@preili.lv vai klašu audzinātāju metodiskās apvienības vadītāju Dignu Prodnieci, tālrunis 29562491, e-pasts: digna.p1p@inbox.lv

  

Aija Caune

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.