Noslēdzies SKATUVES RUNAS KONKURSS Preiļu novadā

22.03.2017.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā 2017. gada 22. martā notika Preiļu novada skatuves runas konkurss. Konkursā piedalījās 30 dalībnieki no Preiļu novada izglītības iestādēm – Preiļu 1. pamatskolas, Preiļu 2. vidusskolas, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas, Salas pamatskolas, Pelēču pamatskolas, Priekuļu sākumskolas un Preiļu novada bērnu un jauniešu centra.

Izvēloties daiļdarbus, šajā mācību gadā tika rosināts izmantot tādus darbus, kuri tematiski saistās ar sevi pašu, ar ģimeni, valodu, savu novadu, pilsētu, ar brīvību un savu Tēvzemi. Konkursu vērtēja ekspertu komisija, kuras sastāvā bija Aiga Budriķe – teātra sporta pedagogs, logopēde, Ināra Urča – Preiļu novada Kultūras centra pasākumu menedžere un Santa Ancāne – Preiļu novada Jaunatnes lietu speciāliste. Vērtētāji noklausījās 60 daiļdarbus un apkopojot konkursa rezultātus, tika paziņoti 8 uzvarētāji, kuri pārstāvēs Preiļu novadu Latgales reģionālajā Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā 2017. gada 4. aprīlī, tepat pie mums – Preiļos.

Preiļu novada Skatuves runas konkursa uzvarētāji, kuri saņēma Diplomus un uzrādīja vislabākos rezultātus:

  • Amēlija Skutele – 2. klase, Priekuļu sākumskola, pedagogs Līga Jermoloviča
  • Kristiāna Ragauša – 3. klase, Priekuļu sākumskola, pedagogs Līga Jermoloviča
  • Antons Kondratjevs – 4. klase, Preiļu 2. vidusskola, pedagogi Vija Daukšte un Irina Kovalenko
  • Beāta Beatrise Čodare – 5. klase, Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs, pedagogs Vilhelmīne Jakimova
  • Evelīna Gribuste – 6.a klase, Preiļu 1. pamatskola, pedagogs Žanete Beča
  • Nadīna Stella Ivdre – 6. c klase, Preiļu 1. pamatskola, pedagogs Irēna Barone
  • Solvita Ragauša – 8. klase, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, pedagogs Silvija Kivko
  • Eduards Lipiniks – 11. klase, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, pedagogs Ingūna Patmalniece

Labus rezultātus uzrādīja arī 5 dalībnieki, kuri saņēma konkursa Atzinības:

  • Aleksa Nikola Katkeviča – 1.c klase, Preiļu 1. pamatskola, pedagogs Iveta Belousova
  • Baiba Čeirāne – 1.b klase, Preiļu 1. pamatskola, pedagogs Anita Komarovska
  • Undīne Stalidzāne – 3. klase, Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs, pedagogs Vilhelmīne Jakimova
  • Reinis Pastars – 4. klase, Salas pamatskola, pedagogs Irita Vaivode
  • Laura Čerpakovska – 6.c klase, Preiļu 1. pamatskola, pedagogs Irēna Barone

    Paldies visiem konkursa dalībniekiem un viņu pedagogiem par ieguldīto darbu!

    Konkursa uzvarētāji un skolotāji /no kreisās uz labo/ 1. rindā: Undīne Stalidzāne, Beāta Beatrise Čodare, Solvita Ragauša, Amēlija Pastare, Kristiāna Ragauša, Aleksa Nikola Katkeviča, Baiba Čeirāne, Antons Kondratjevs, 2.rindā: sk.Vilhelmīne Jakimova, sk.Līga Jermoloviča, Nadīna Stella Ivdre, Laura Čerpakovska, sk. Irita Vaivode, Eduards Lipiniks, Evelīna Gribuste, žūrijas pārstāvji – Ināra Urča, Santa Ancāne, Aiga Budriķe; Reinis Pastars.

    Anita Kolosova,
    Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktora vietniece

    Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.