Sācies skriešanas seriāls „Skrien Latvija!”

25.03.2017.

Marta pēdējā sestdienā ar pirmā posma sacensībām Liepājā sākās Latvijā populārākais un masveidīgākais skriešanas seriāls „Skrien Latvija!”. Tā kā parādījās brīvs brītiņš, nolēmu mazliet painformēt vietējos skriešanas draugus, kuriem šis fakts varbūt paslīdēja garām, jo iemesls to darīt ir.

Tālo ceļu uz jauko Kurzemes pilsētu mēroja arī daži uzņēmīgākie preilieši. Pāršķirstot finiša protokolus, patīkami rezultātu ailēs redzēt Preiļu vārdu nesošos un  dažāda garuma distances veikušos. Tā uz starta pusmaratona distancē stājās Anita Kažemāka un galarezultātā uzvara sieviešu konkurencē un trīsdesmitais rezultāts kopējā 450 distanci beigušo dalībnieku vērtējumā ar rezultātu 1.20:28. Sestā vieta spēcīgajā V40+ grupas konkurencē Aigaram Saleniekam ar rezultātu 1.19:57, bet dēlam Reinim pa spēkam bija Tautas klases 5 km distance – 28:03. Šajā pašā distancē pamanāma bija vēl viena preiliete Rūta Vucāne 31:10. Nike 10 km distanci veikušo vidū veseli trīs preilieši, kur 7. vietu savā grupā ieguva  peldēšanas treniņus Daugavpilī apmeklējušais Edijs Valainis, bet viņa kluba biedrs Vjačeslavs Krupins distanci veica 53:47. Skriešanas entuziastam Helmūtam Vucānam 51:02.

Seriāla otrais un trešais posms pārceļas uz Latgali, kur skrējēju saimi 8. aprīlī uzņem Rēzekne, bet 30. aprīlī  seriāls pirmoreiz iegriežas Daugavpilī. Sacensību vietas tuvums liek domāt, ka mēs redzēsim vēl kuplāku preiliešu pārstāvniecību šajā veselību veicinošajā skrējēju forumā! Uz šiem pasākumiem organizēsies transports, tāpēc tie, kuriem par to ir interese, aicināti savlaicīgi ziņot pa mob.tālr.: 29556446.

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 25.03.2017.