Preiļu novada volejbolistes ar medaļām atgriežas no starptautiskā turnīra

24.03.2017.

24. un 25. martā Daugavpilī notika Starptautiskais turnīrs volejbolā „Latvija 100”, kurā piedalījās Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS) volejbolistes. Tāpat sacensībās piedalījās arī komandas no Polijas, Lietuvas un Daugavpils.

Kopā bija 8 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Spēlēja komandas katra ar katru apli līdz divām uzvarām līdz 25 punktiem.

Pirms finālspēlēm Preiļu BJSS 1. komanda savā apakšgrupā ierindojās 3. vietā, bet Preiļu BJSS 2. komanda – 2. vietā. Pusfinālā mūsu 1. komandas volejbolistēm stājās pretī Kauņas 1. komanda, un ar rezultātu 2:0 Preiļu meitenes svinēja uzvaru un iespēju cīnīties par zelta medaļām.

Finālā Preiļu BJSS 1. komandas volejbolistēm bija jāspēlē ar Polijas 1. komandu. Sīvā cīņā mūsu meitenes atzina Polijas komandas pārākumu un tika pie sudraba godalgām.

Preiļu BJSS 2. komanda šajā turnīrā ierindojās 5. vietā.

Tika apbalvotas arī labākās spēlētājas katrā komandā. Preiļu BJSS 1. komandā tās bija Annija Maderniece un Megija Rumaka, Preiļu BJSS 2. komandā – Karīna Anspoka.

Komandas spēlēja šādos sastāvos:
Preiļu BJSS 1. komanda – Annija Maderniece, Megija Rumaka, Evelīna Kokoriša, Everita Stikāne, Enija Rumaka, Anastasija Kivriņa;
Preiļu BJSS 2. komanda – Karīna Anspoka, Viktorija Ivanņikova, Amanda Klindžāne, Laine Līga Elste, Iluta Vaikule un Angelīna Kitajeva.

Paldies meitenēm par izturību un Preiļu novada BJSS par atbalstu.

Preiļu novada BJSS trenere Inta Rumaka

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.