Preiļu džudo sportistiem godalgotas vietas Latvijas čempionātā

18.03.2017.

18. martā Preiļu džudo kluba sportisti piedalījās Latvijas Republikas meistarsacīkstēs jauniešiem un jaunietēm. Latvijas čempionāts U-14 un U-16 grupu (2004. – 2006./2002. – 2003. gadā dzimušiem) jauniešiem un jaunietēm norisinājās Inčukalna sporta kompleksā, tas bija organizēts labā līmenī un izvērtās par sportisko spēju pārbaudi ikvienam dalībniekam.

Preiļu džudo kluba treneris Aleksandrs Sapegins pavēstīja, ka preilieši, braucot uz sacensībām, bija gatavi cīnīties arī par pašu augstāko vietu, tomēr apstākļi sagadījās tā, ka uz mājām tika atvests otrs labākais rezultāts.

Sofija Gžibovska un Juris Vaivods Latvijas čempionātā ieguva 2. vietu katrs savā grupā. Ričards Jakovļevs ierindojās 7. vietā, un arī Ričardam Smanam godam nopelnīta 7. vieta.

Visas sezonas garumā šis bija svarīgākais turnīrs jaunajiem censoņiem. Dalībnieku bija daudz, sacensībās pārstāvēti bija visi Latvijas reģioni.

Līdz sezonas noslēgumam Preiļu džudistiem vēl jāparāda savas spējas mazāka mēroga sacensībās. Iespējams, ka kāds no sportistiem individuāli dosies arī uz starptautiskajām džudo sacensībām Kauguros, kas parasti pulcē daudzu valstu jaunos sportistus. Pēc tam priekšā vasara, kad atpūtas mīsies ar sportiskās formas uzturēšanu nometnēs.

Lai veiksme pavada mūsu džudistus arī turpmāk !

Maija Paegle,
Preiļu novada sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.