Skrienam ar visu Latviju Rēzeknē

08.04.2017.

Nu jau tradicionāli aprīļa otrajā sestdienā (šogad 8. aprīlī) ceturto gadu pēc kārtas „Skrien Latvija!” posms viesojas Rēzeknē. Tradicionāli arī tas, ka preilēnieši ir bijuši aktīvi skriešanas seriāla dalībnieki. Šogad triju dažāda garuma distanču finiša protokolos varēja redzēt 21 preilēnieša vārdu.

Garākā pusmaratona distance pa spēkam bija trijiem skrējējiem – par absolūto uzvarētāju Rēzeknes pusmaratona distancē sieviešu konkurencē kļuva Anita Kažemāka – 1.22:31, bet 23. vieta absolūtajā vērtējumā un 6. vieta savā vecuma grupā Aigaram Saleniekam – 1.20:20, bet veterāna Aivara Žugra varējums – 120. vieta starp visiem finišējušajiem un 10. savā grupā – 1.38:00.

10 km distancē ātrākais no preiliešiem ar otro laiku savā vecuma grupā un 24. vietu kopējā konkurencē bija Mārcis Adamovičs – 0.38:31 un tikai 21 sekundi aiz viņa ar labāko rezultātu piecdesmitgadnieku grupā – Pēteris Trubačs. Ar saviem rezultātiem apmierināti ir arī pārējie – Helmūts, Leonīds, Edijs, Vjačeslavs, Līga un Juris. Ar devīto absolūti labāko rezultātu un trešo laiku savā grupā finišēja Rainers Trubačs 5 km distancē – 0.17:31. Arī pārējie mūsējie – divi Raivji, Ilze, Līga, Reinis, Sintija, Rūta, Jolanta un Elīna ir gandarīti par rezultātu un pašatdevi distancē.

Uz lielo kopējo bildi savākties visiem tā arī nesanāca, bet daļa skrējēju ir redzama gan! Lai veicas skolu jauniešiem 1. Latvijas čempionātā taku skriešanā 15. aprīlī Zilajos kalnos „Stirnu buka” seriāla ietvaros!

Pirmais no labās – Rainers Trubačs

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.