Noslēdzies Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā telpās

18.03.2017.

Ziemas un vasaras sacensību starpsezonā – 18. martā – Preiļu 2. vidusskolas vieglatlētikas manēžā notika Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā telpās pieaugušajiem un jaunatnei. Lai arī ne tik daudz kā decembrī notikušajās sacensībās, konkurenci pašmāju sportistiem pastiprināja arī vieglatlēti no Suntažiem, Rēzeknes, Viļāniem, Dagdas un Krāslavas.

Ievērības cienīgus rezultātus uzrādīja Viļānu NSS audzēkne Alevtina Tarasova, pārliecinoši uzvarot 60 m skrējienā – 7,6 sekundes un tāllēkšanā – 5 m 91 cm. Jāuzteic arī Preiļu novada BJSS vieglatlētu jaunā paaudze (2001.-03. dz.g.): vārkavietis Māris Ceplis guva uzvaras augstlēkšanā – 180 cm un tāllēkšanā – 6 m 28 cm; uzvaras savās disciplīnās izcīnīja un labus rezultātus uzrādīja arī Nikola Djubina, Raivo Liniņš, Ksenija Zabalujeva un Valija Vanaga, kā arī vecākā gadagājuma  (2000. g.dz. un vecāki) jaunatne – Raivis Pudulis, Rainers Trubačs, Maksims Semjonovs, Laura Otsone, Anželika Litavnieka un Arta Ūzuliņa.

Arī tie, kuriem nebija iespēju kāpt uz goda pjedestāla, ir gandarīti par progresu, ko sniedz treniņos ieguldītais darbs, un vēl ir laiks, lai pieslīpētu savu meistarību līdz sezonas galvenajiem startiem. Kā pirmie savu sezonu uzsāks skrējēju saime, kurus gaida pirmais starts skrējienā pa Preiļu pilsētas ielām “Cīreļputenis” 1. aprīlī, kuram sekos krosi un ielu skrējieni  citviet. Lai veiksmīga sezona!

Rezultāti 

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.