Preiļu novada Jauniešu centrā “ČETRI” jaunieši attīstīja mērķtiecību un motivāciju neformālajās apmācībās “Esi līderis!”

17.03.2017.

Preiļu novada Jauniešu centrā “ČETRI” divus ceturtdienas vakarus  9. un 16. martā jaunieši treniņu programmas “Esi līderis!” laikā apguva jaunas līderības prasmes, pētīja savas vēlmes, vērtības un dzīves mērķus, mācījās veiksmīgāk darboties komandā un apguva zināšanas, kā kļūt par savas dzīves līderi.

Treniņu programmu jauniešiem “ESI LĪDERIS!” vadīja eksperte mērķu sasniegšanā, uzņēmēja, personīgās izaugsmes koučs, trenere un mentore ar 9 gadu pieredzi apmācību vadīšanā – Daina Kriviņa. Treniņu programmā jauniešu apgūtās tēmas bija dažādas: Kas es esmu un ko es vēlos? Mans trumpis = manas stiprās puses. Manas vērtības un to pielietojums dzīvē. Kādi ir mani resursi un kā tos izmantot 100%. Manu sasniegumu pamatprincipi. Mans 101 dzīves mērķis  – kā tos sasniegt.

Enerģiski, jautri, domājoši jaunieši, kuri grib no dzīves vairāk! – tā par Preiļu jauniešiem pēc apmācībām saka pati trenere Daina.

Apmācībās piedalījās 16 jaunieši, kuri aktīvi iesaistījās, sadarbojās un apguva jaunas, dzīvei noderīgas prasmes. Paldies dalībniekiem par atsaucību!

 

Jauniešu centra “ČETRI” vadītāja
Santa Ancāne

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.