Preiļu 2. vidusskolas skolēni piedalās konkursā un apmeklē Starptautisko ledus skulptūru festivālu

03.03.2017.

No 10. līdz 12. februārim Jelgavā notika XIX Starptautiskais ledus skulptūru festivāls. 1. – 4. klašu skolēniem bija organizēts radošo darbu konkurss par tēmu “Karnevāls” (tehnika – kolāža).

Konkursā piedalījās 2700 skolēni, kuri izveidoja 143 darbus. Žūrija noteica uzvarētājus un 25 labākos darbus, kuru autori saņēma ielūgumus uz festivālu.

Arī Preiļu 2. vidusskolas skolas pulciņš “Jautrā šķēres” (2. kl., vadītāja L. Osetrova) piedalījās šajā konkursā un saņēma ielūgumu uz festivālu. Skolas direktore N. Hļebņikova noorganizēja braucienu gan skolēniem, gan viņu vecākiem. Mēs apmeklējām 1. – 4. klašu radošo darbu izstādi, pēc tam dalījāmies iespaidos un izvērtējām pielietotos materiālus.

Pasta salā aplūkojām zivtiņas, augļus, kartupeļus, tulpes, kas bija sasaldētas caurspīdīga taisnstūra formā. Bērniem bija iespēja paskraidīt pa ledus labirintu un ieraudzīt sevi “greizajā“ spogulī. Bet pats iespaidīgākais, protams, bija ledus skulptūras, kuras bērni apskatīja ar lielu interesi, tām bija pielietots arī apgaismojums un izmantotas dažādas krāsas.

Par atmiņu no šī pasākuma skolēniem būs daudzās fotogrāfijas un spilgti iespaidi.

 

 Skolotāja Ludmila Osetrova

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.