Jautri aizvadīts pasākums “Kūkas pannā”

28.02.2017.

28. februārī Preiļu novada Labklājības pārvaldes sarīkojumu zālē tika svinēts lustīgs pasākums. Ikkatrs, kurš ienāca, ļāvās patīkamam smaržu virpulim, kas vijās cauri visai zālei. Tas bija pankūku debešķīgais aromāts, kas mijās ar zemeņu, melleņu, upeņu u.c. ogu ievārījumu saldskābo smaržu.

Pasākums “Kūkas pannā” izvērtās par garšas kārpiņām vērienīgu pasākumu. Ar savu meistarojumu bija ieradušies ļoti daudzi: Elma Aksjonova ar pankūkām “Smaidiņi”, Margarita Kozaka ar “Kāpostu pārsteigums”, Valentīna Dzene ar “Biezpiena brīnums”, Vallija Leone ar “Ķirbītis”, Iveta Amosova ar “Pie bagātās kundzes” un “Vafeļu gardās”, Paulīna Stafecka ar “Sipisnīka gordums”, Anna Brūvere ar “Nekaunīgie cepumiņi”, Irena Galvāne ar “Melleņu smaids”, Anna Lāce ar “Pretī saulei”, Aleksandrs Lavrenovs ar “Kartupeļu brīnums”, Raisa Isajeva ar “Saulīte”, Marija Vaivode ar “Meža veltes”, Broņislava Rubine ar “Pica”, Valija Strode ar “Mežmala”. Pēc publikas balsošanas rezultātiem 1. vietu ieņēma Aleksandrs Lavrenovs ar pankūkām “Kartupeļu brīnums”, 2. un 3. vietu dalīja Valentīna Dzene ar pankūkām “Biezpiena brīnums” un Valija Strode ar pankūkām “Mežmala”.

Pasākuma gaitā Preiļu Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājas vietniece Marija Briška iepazīstināja ar savu veikumu – “Pankūku rokasgrāmatu”, kurā bija rūpīgi atlasītas gardākās receptes. “Pankūku rokasgrāmatas” eksemplāri tika dāvināti klātesošajiem.

Lielisku stāstījumu par Masļeņicu izklāstīja biedrības “Raduga” pārstāve Anufrijeva Marija Kuprijanova. Atceroties  Meteņiem raksturīgo, spēlējām pārģērbšanās rotaļu, kā rezultātā smiekli plūda kā no pārpilnības raga.

Aizvadītas garšīgas, jautras, informatīvas pusdienas. Paldies, Elmai Aksjonovai  par ideju kūkot!

Lai mums visiem vairāk pozitīvu dienu!

 

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.