Preiļu novada sportisti piedalās Latvijas individuālajā čempionātā galda tenisā

04.03.2017.

Noslēdzies šī gada Latvijas individuālais čempionāts galda tenisā. Kopā tajā piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieku, tostarp 6 no Preiļu novada. Priekšsacīkstēs, kas notika 26. februārī Salaspilī, spēkiem mērojās aptuveni 130 galda tenisisti. Labus rezultātus priekšsacīkstēs uzrādīja arī Preiļu pārstāvji – savā apakšgrupā vīriešiem 2. vietu izcīnīja Ainārs Mūrnieks, 3. vietu – Voldemārs Limans, savukārt Oskars Šišla un Darina Piskunova ieņēma 5. vietu.

Fināls norisinājās 4.-5. martā Rīgā un tajā piedalījās 32 labākie Latvijas galda tenisisti – vīrieši un 16 sievietes, tostarp arī Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas trenera Anatolija Isajeva audzēkņi, mūsu novada jaunie talanti Diāna Afanasjeva un Deniss Vasiļjevs. Individuāli Diāna palika 11. vietā, taču lielisks sniegums dubultspēlēs kopā ar rīdzinieci Sabīni Musajevu ļāva izcīnīt bronzas medaļu! Mazāk veicās Denisam Vasiļjevam, kas palika 27. vietā, taču arī tas ir vērā ņemams sasniegums.