Starpnovadu skolu sacensības „Tautas bumbā”

09.02.2017.

9. februārī Preiļu novada BJSS zālēs notika Starpnovadu skolu sacensības „Tautas bumba” 2005.g.dz. zēniem un meitenēm. Sacensības piedalījās 5 komandas zēniem un 4 komandas meitenēm no Preiļu un Līvānu novada skolām. No Preiļu novada skolām par uzvaru cīnījās  divas Preiļu 1. pamatskolas zēnu komandas  un divas meiteņu komandas, kā arī Pelēču pamatskolas zēnu komanda.

Zēniem 1. vietu izcīnīja Preiļu 1. pamatskolas 5. klašu komanda , 2. vietu –Līvānu 1. vidusskolas komanda 3. vietu – Pelēču pamatskolas komanda, 4. vietu – Preiļu 1. pamatskolas 4. klašu komanda un 5. vietu – Jaunsilavas pamatskolas komanda.

Starp meitenēm 1. vieta – Jaunsilavas pamatskolas komandai, 2. vieta – Preiļu 1. pamatskolas 5. klašu komandai, 3. vieta – Līvānu 1. vidusskolas komandai un 4. vieta- Preiļu 1. pamatskolas 4. klašu komandai. Preiļu 1. pamatskolas komandas sagatavoja skolotāji Jānis Ondzuls, Inga Haritonova un Pelēču pamatskolas komandu – skolotājs Osvalds Šņepsts. 1.-3.vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Preiļu novada BJSS diplomiem un medaļām un uzvarētājkomanda ar kausu.

 

Viktorija Neištadte
Preiļu novada BJSS metodiķe

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.