Aicinājums pieteikties akcijai “Atvērtās dienas laukos”

17.02.2017.

Kā katru gadu, arī šogad LLTA Lauku ceļotājs organizē akciju “Atvērtās dienas laukos”. Šogad tā notiks vienlaicīgi Latvijā un Lietuvā no 27. līdz 28. maijam. Akcijas mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 2 dienas doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Aicinām līdz 21. aprīlim mūsu novadu skaistāko dārzu īpašniekus, apskates saimniecības, amatnieku darbnīcas, mājražotājus, kam ir iespēja parādīt ražošanas procesu, kolekciju īpašniekus, citus tūrisma uzņēmējus iesaistīties šajā akcijā. Lauku uzņēmējiem tā ir lieliska iespēja uzsākt aktīvo sezonu ar plašu reklāmu – abās dalībvalstīs.

Plašāka informācija par akciju un pieteikšanos: http://www.celotajs.lv/lv/conf/170527-ADLhttp://www.celotajs.lv/lv/news/item/view/620 

Priecāsimies, ja par dalību akcijā painformēsiet arī mūs, Preiļu un Riebiņu novada TIC, lai aktīvāk informētu mūsu sekotājus TIC Facebook un citās interneta vietnēs tieši par mūsu novadu uzņēmējiem, kas piedalās akcijā.

Vietējiem iedzīvotājiem iesākām šos datumus atzīmēt kalendāros kā lielisku iespēju par īpaši izdevīgām cenām iepazīt vietējos uzņēmējus vai tieši pretēji – aizbraukt kur tālāk.

 

Iveta Šņepste,

Preiļu un Riebiņu novada TIC

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.