Preiļu novada BJSS vieglatlēti startē Ludzā

20.01.2017.

20. janvārī Ludzā notika Ludzas novada sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-20, U-18 un U-16 grupām. Sacensībās piedalījās sportisti no Viļakas, Dagdas, Rēzeknes, Kārsavas, Krāslavas, Zilupes un Lūdzas.

Ar medaļām tika apbaloti sekojošie Preiļu novada sporta skolas audzēkņi:

U-20 grupā

1.vieta – Raivis Pudulis- 1000m skrējienā ar rezultātu – 2:55,3

1.vieta – Maksims Semjonovs – 2000m soļošanā -11:11,4

1.vieta –Jekaterina Baranova – augstlēkšanā – 1,35

2.vieta – Egons Zalāns – lodes grūšanā -10,73

3.vieta – Jekaterina Baranova- 60m skrējienā – 8,9

U-18 grupā

1.vieta – Valija Vanaga – augstlēkšanā – 1,45

1.vieta – Māris Ceplis –augstlēkšanā -1,82

1.vieta – Māris Ceplis – tāllēkšanā- 5,64

2.vieta – Rasa Saulīte -300 m skrējienā – 48,4

2.vieta – Sandis Rudzāts -300 m skrējienā – 46,3

2.vieta – Mārcis Adamovičs – 1000 m skrējienā -3:13,0

2.vieta – Edgars Nikiforovs – augstlēkšanā – 1,65

2.vieta – Dekterjovs Germans – lodes grūšanā – 9,92

3.vieta – Maksims Silionovs – lodes grūšanā – 9,87

3.vieta – Anda Gribonika – 60 m barjerskrējienā- 12,1

3.vieta – Līga Klibā – 1000 m skrējienā – 3:48,4

U-16 grupā

1.vieta – Nikola Djubina – 60 m barjerskrējienā – 10,2

1.vieta – Raivo Liniņš – 2000 m soļošanā – 9:36,3

2.vieta – Lauris Šmeiksts – trīssoļlēkšanā – 10,33

2.vieta – Lauris Šmeiksts – 60m skrējienā  -7,7

2.vieta – Valdis Mihailovs – tāllēkšanā – 4,95

3.vieta – Nikola Djubina -60 m skrējienā -8,8

3.vieta – Nikola Djubina – augstlēkšanā – 1,45

Pārējo sportistu sasniegumi :

4. vieta  Ksenijai Zakutajevai 2000m soļošanā (12:49,2), Evai Vjaksei 60m skrējienā (8,8) un lodes grūšanā (8,06), Valijai Vanagai 1000m skr. (4:05,6), Laurim Šmeikstam tāllēkšanā (4,75), Melisai Vanagai 1000m skr. (4:00,5).

5. vieta – Artim Rinčam lodes grūšanā (9,49).

6. vieta Iļjam Beļajevam 2000m soļošanā (12:02,7), Artim Rinčam 60 m skrējienā (8,0) un tāllēkšanā (4,55), Evai Vjaksei tāllēkšanā (3,76), Valdim Mihailovam lodes grušanā (9,29).

7. vieta – Melisai  Vanagai  augstlēkšanā (1,25), Daniilam Ļedovskojam lodes gr. (7,94). 

9. vieta – Melisai Vanagai 60m skr. (9,4), Vjačeslavam Krupinam lodes grūšanā – 7,26.

10. vieta – Andai Gribonikai 60m skr. (9,9).

Augstlēkšanā Mairim Ceplim – 1.vieta, Edgaram Ņikiforovam – 2.vieta

Informāciju sagatavoja Preiļu novada BJSS metodiķe
Viktorija Neištadte 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.