Aicina uz diskusiju par starptautisko nodokļu politiku

15.02.2017.

Šā gada 15. februārī biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” organizē starptautiska projekta “Godīgi nodokļi visiem” (TAX Justice Together) noslēguma diskusiju Latvijā “Starptautisko nodokļu politika. Fakti. Viedokļi. Vērtības.” Diskusija tiks balstīta uz projekta laikā veikto starptautisko pētījumu faktu un piemēru analīzi, aicinot dažādu iesaistīto sektoru pārstāvjus paust savu viedokli. Pasākums notiks ES mājas kamīnzālē, 2. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Pasākuma pirmajā daļā notiks politikas diskusija “Kā un kurp mēs ejam?”, kuras laikā žurnālista Anša Bogustova vadībā dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem – kas ir ieguvēji un kas ir zaudētāji no starptautiskām nodokļu “optimizēšanas shēmām”; vai izmantot legālās nodokļu “shēmas” ir godīgi; kurš un kā var ietekmēt starptautisko nodokļu politiku; kāpēc sabiedrība akceptē nodokļu “shēmošanu” un citiem jautājumiem.

Savukārt pēcpusdienā pasākuma dalībnieki diskutēs par to, kāpēc sabiedrībai būtu jāzina par starptautisko nodokļu politikas jautājumiem, kā arī piedzīvos divas pirmizrādes – skatīsimies tikko klajā nākušo pētnieciski dokumentālo materiālu “Ikea Latvijā: par un pret” un satīrisko raidījumu “Neveiklā sabiedrība (pagaidām)”. Pēcpusdienas diskusiju moderēs žurnālists Sandijs Semjonovs

Pasākumā aicināti politikas veidotāji un realizētāji, uzņēmēji, finanšu sektora, akadēmiskās vides, nevalstiskā sektora pārstāvji un studenti.

Pasākuma programma (PDF)

Tiks nodrošināts diskusijas tulkojums angļu un latviešu valodās.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu lapasinfo@gmail.com līdz šā gada 9. februārim. Vietu skaits pasākumā ierobežots.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Rubene
Komunikāciju vadītāja
Latvijas Platforma attīstības sadarbībai
e-pasts: lapasinfo@gmail.com
www.lapas.lv

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.