Seminārs par nevalstisko organizāciju gada pārskatu sagatavošanu

08.02.2017.

Tuvojoties gada pārskatu iesniegšanas termiņam, aicinām nevalstisko organizāciju  pārstāvjus trešdien, 2017. gada 8. februārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, NVO namā (Ieriķu ielā 43A) uz praktisko semināru “NVO gada pārskatu sagatavošana par 2016.  gadu”. Semināru vadīs nodokļu un grāmatvedības konsultante Linda Miezīte

Lektore Linda Miezīte seminārā stāstīs par gada pārskata sastāvdaļām, bilanci, ieņēmumu un izdevumu pārskatu, to iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskajā deklarēšanās sistēmā un citiem saistītiem jautājumiem. Semināra apmeklētājus informēs par izmaiņām normatīvajos aktos, kuras, sastādot gada pārskatu, var skart jebkuru nevalstisko organizāciju.  

Linda Miezīte, SIA Mensarius” un SIA “Verus” valdes priekšsēdētāja, praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības un juridiskos jautājumos. Praktiska pieredze grāmatvedības uzskaitē uzņēmumiem, individuālajiem komersantiem, biedrībām, pašnodarbinātajām personām.

Vietu skaits seminārā ierobežots!

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālruņa numurs) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv.

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Sniegsim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

 Programma (PDF)

Informāciju sagatavoja:
Zinta  Gugane
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.