Aicinājums piedalīties konkursā par XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku logo zīmi

31.01.2017.

Aicinām piedalīties Valsts izglītības satura centra (VISC) izsludinātajā konkursā par XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku logo zīmi!

Gatavojoties nākamajiem – XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kuri notiks 2020. gadā, Valsts izglītības satura centrs izsludina svētku logo zīmes konkursu. Aicinām radošus un ieinteresētus cilvēkus izteikt krāsās savu redzējumu, kāds varētu izskatīties vizuāli vienojošais simbols šiem svētkiem!

Dziesmu un deju svētki ir unikāla Latvijas kultūras tradīcija un latviešu nacionālās identitātes sastāvdaļa. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākais notikums Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas dzīvē ar kulmināciju reizi piecos gados, un to sagatavošana ir nepārtraukts un pēctecīgs process vairāku gadu garumā.

Konkursa nolikums.

Konkursa pieteikuma veidlapa

Konkursā var piedalīties jebkura fiziska persona.

Darbi līdz 2017. gada 24. februārim jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu (pasta zīmogs: 23. februāris, adrese: VISC, Strūgu ielā 4, Rīgā, LV-1003) ar norādi – konkursam “XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku logo zīme”.

Antra Strikaite
Valsts izglītības satura centra
Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas
vadītājas vietniece 

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.