Parka sprinta 1. posms

27.01.2017.

Visā Latvijā izjūt sniega trūkumu un arī Preiļi nav izņēmums. Visas cerības uz labvēlīgu prognozi un sniega segas biezuma papildināšanos izplēnēja vējā. Tāpēc atklāto sacensību distanču slēpošanā 1. posmu 27. janvārī pārcēlām uz Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas stadionu.

Trase sagatavota un slīdamība bija lieliska, skanēja mūzika un pēc slēpojuma katram bija iespēja padzerties karstu tēju. Uz starta kopā izgāja 21 slēpotgribētājs. Sākumā notika kvalifikācijas slēpojumi triju un divu apļu distancēs atkarībā no vecuma grupas. Pēc tam slēpotāji sacentās finālslēpojumos, lai skatītājiem būtu interesantāk. Ceram, ka sniega segu izdosies saglābt un izvilksim vismaz līdz otrajam un trešajam posmam – lai tie slēpotgribētāji, kuri palaida garām pirmo posmu var vēl pievienoties mums 3. februārī. Ja Visuvarenais neapžēlosies ar sniegu, tad arī piektdien būs jādomā par slēpošanu stadionā.

Uzvārdus šeit neminēšu – visas cīņas vēl priekšā, bet savās grupās jau ir iezīmējušies līderi, kuri centīsies savas pozīcijas nosargāt turpmākajos posmos. Interesenti var aplūkot foto.

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators

 

Pēdējās izmaiņas: 27.01.2017.