Pateicamies par Ziemassvētku labdarības pasākumiem pansionātā

17.01.2017.

Patiess prieks ir par visiem ciemiņiem, kuri ierodas pansionātā ar savu labestīgo un dzīvespriecīgo noskaņojumu, piedalās organizētajos pasākumos un atbalsta mūsu seniorus. Preiļu novada Labklājības pārvaldes pansionāta “Preiļi” iemītnieku un arī darbinieku vārdā sirsnīgi pateicamies visiem aktīvajiem cilvēkiem, kuri atlicina kādu brīvāku brīdi, apciemo mūs  un uzmundrina ar skaistām dziesmām, dejām, dzejas rindām un dažādiem dāvinājumiem.

Pagājušā gada nogalē pansionāta iemītniekus apmeklēja Preiļu novada pagastu pārvalžu, sabiedrisko organizāciju, Preiļu novada izglītības iestāžu pārstāvji: pedagogi un skolēni no Preiļu mūzikas un mākslas skolas, Preiļu 2. vidusskolas 10. – 12. klašu skolēnu ansamblis, skolotāju trio “LIRA” un skolas direktore Nadežda Hļebņikova, Preiļu novada bērnu un jauniešu popgrupas “Lāsītes” mazās, vidējās un vecākās grupas mākslinieki (vadītāja Daina Erte), Pelēču pamatskolas skolēni, pedagogi un folkloras kopa “Pelēcīši” (vadītājs Romualds Kairāns), Salas pamatskolas folkloras kopa “Dzeipureņš” ar skolas direktori Anitu Vjaksi, Aizkalnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis, vadītāja Lilita Livdāne un pagasta pārvaldes vadītāja Gunta Uzuleviča, folkloras kopa “Leiči” ar tās vadītāju Romualdu Kairānu, muzikanti Lauris Kokorišs un Arvīds Meļko, Pensionāru biedrības valdes locekle Janīna Eiduka un Preiļu novada Kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Virši” ar vadītāju Santu Karinu Ošu,  senioru vokālais ansambļis “Kalinuška” ar vadītāju Svetlanu Stepanovu, biedrības “Mūsmājas” pārstāves Elmas Aksjonovas vadībā, senioru deju kopa “Brūklenājs” ar vadītāju Valentīnu Brici.

Esam pateicīgi mūsu sponsoriem: Latvijas Republikas 12. Saeimas deputātam Aldim Adamovičam,  Preiļu novada domei, Preiļu novada Labklājības pārvaldei, SIA “Preiļu slimnīca” valdei un personālam, Preiļu novada domes deputātam Aigaram Zīmelim, AS SEB banka Rēzeknes filiāles vadītājam Jānim Belkovskim, Modra Krūzes ģimenei, bērniem un mazbērniem, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma struktūrvienības “Preiļi” audzēkņiem un pasniedzējai  Antonijai Rubinei, Leontīnai Podiņai par dāvinātajiem adījumiem, kā arī visiem pārējiem par sniegto palīdzību.

Sirsnīgi pateicamies Preiļu Romas katoļu draudzes, Preiļu pareizticīgo un Preiļu vecticībnieku draudzes pārstāvjiem par patiesajiem, uzmundrinošajiem  vārdiem un doto svētību mums visiem. Esiet vienmēr laipni gaidīti pie mums pansionātā “Preiļi” !

Lai Jaunā gada vēsmas ienes mieru katra sirdī un mājās, dāvājot veiksmi,
saticību un daudz gaišu notikumu Jaunajā 2017. gadā!

Pansionāta „Preiļi” iemītnieku un kolektīva vārdā
vadītāja Inga Vilcāne

Pēdējās izmaiņas: 17.01.2017.