Vakcinācija pasargāšanai no saslimšanas ar ērču encefalītu

17.01.2017.

Domājot par darbu un atpūtas iespējām dabā vasarā, februāris ir īstais laiks rīkoties un uzsākt vakcināciju pret ērču encefalītu, lai pasargātu sevi no saslimšanas ar šo infekcijas slimību. Pilns vakcinācijas pamatkurss ietver 3 vakcīnas devas, pēc tam jāvakcinējas atkārtoti ik pēc 3-5 gadiem.

Preiļu poliklīnikā vakcinācijas kabinetā ir iespēja saņemt vakcīnu pret ērču encefalītu. Pieaugušajiem viena vakcīna maksā 32.00 eiro, bērniem – 31.00 eiro. Bērniem no 12  līdz 24 mēnešu vecumam, ja ir ģimenes ārsta izrakstīta recepte, 50% vakcīnas summas tiek kompensēti.

Vakcinācijas kabinets Preiļu poliklīnikas 1.stāvā strādā katru darbdienu no plkst.8.00 līdz 16.00. Dodoties uz vakcināciju jābūt veselam, līdzi jāņem potēšanas pase, personu apliecinošs dokuments un veselības apdrošināšanas karte (ja apdrošināšanā iekļauta vakcinācija). Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

SIA “Preiļu slimnīca” Vakcinācijas kabinets sniedz valsts apmaksātu vakcinēšanos pret difteriju un stingumkrampjiem. Kā maksas pakalpojums tiek piedāvāta vakcīna pret vīrusa hepatītu “A”, vīrusa hepatītu “B”, vīrusa hepatītu “A un B”.

Papildus informācija mājas lapā www.preiluslimnica.lv vai reģistratūrā (tālr. 65307750).

Pēdējās izmaiņas: 17.01.2017.